| SKU | 51112 |
|---|---|
| Brend | Iiyama |
| EAN | 4948570121359 |
Savršen prikaz i neograničene mogućnosti uz Iiyama XUB3493WQSU-B5 34" monitor!
Monitor Iiyama XUB3493WQSU-B5 34" je izvanredan izbor za sve tvoje potrebe u pogledu računarskog prikaza. Sa svojim impresivnim 34-inčnim ekranom, ovaj monitor nudi ne samo prostranost, već i visoku rezoluciju koja omogućava jasnu i oštru sliku. Sa 3440 x 1440 piksela rezolucijom, svaki detalj će biti prikazan sa preciznošću, što je posebno korisno za dizajnere, fotografe i profesionalce koji zahtevaju visok nivo preciznosti u radu. Pored toga, Iiyama XUB3493WQSU-B5 ima IPS panel koji obezbeđuje bogate boje i široke uglove gledanja, čineći ga odličnim izborom za uređivanje sadržaja i multitasking. Sa podrškom za FreeSync tehnologiju, igrači takođe mogu uživati u glatkim igračkim iskustvima bez trzanja slike. Ovaj monitor takođe dolazi sa mnogim korisnim funkcijama kako biste bolje iskoristili svoj radni prostor. Sve ove karakteristike čine Iiyama XUB3493WQSU-B5 34" monitorom idealnim izborom za sve tvoje potrebe u vezi sa računarom, bilo da je u pitanju rad, igre ili kreativno stvaralaštvo.
Ključne karakteristike:
- 34"
- IPS
- 3440x1440
- 75Hz
Specifikacija:
| Proizvođač | IIYAMA |
| Tip | Monitor |
| Model | XUB3493WQSU-B5 |
| Veličina | 34 inča |
| Rezolucija | 3440x1440 |
| Tip ekrana | LCD |
| Tip panela | IPS |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Height Adjustable, Swivel |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Dinamični kontrast | 80 000 000 : 1 |
| Osvetljenje | 400cd/m2 |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD Adaptive Sync |
| Odziv | 4ms |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Osvežavanje ekrana | 75 Hz |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Prikljičci | 1x DisplayPort, 2x HDMI, 1x 3.5mm (minijack), 2x USB 3.0 |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Dimenzije (Š x D x V) | 817 x 245.5 x 572.5mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
| SKU | 51112 |
|---|---|
| Brend | Iiyama |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4948570121359 |
| Dijagonala | 34'' |
| Boja | Crna |
| Tip panela | IPS |
| Format | 2K QHD |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 3.440 x 1.440 |
| Frekvencija | 75Hz |



Login and Registration Form