Dell 31.5 inčaS3220DGF 165Hz QHD FreeSync Gaming zakrivljeni -monitor
| SKU | 30929 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| EAN | 5397184200162 |
Nema na stanju
Cena:
69.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Dell 31.5 inča S3220DGF 165Hz QHD FreeSync Gaming zakrivljeni - monitor / super cena
Dell 31.5-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. QHD rezolucija omogućava i 77% više zabave u odnosu na Full HD, a ovaj monitor takođe podržava i HDR sadržaj, uključujući filmove i igre. Živopisni prikazi i boje standardizovani su VESA DisplayHDR™ 400 sertifikatom, a kontrast od 3000: 1 daje dublje crne boje i ima 90% pokrivenosti DCI-P3. Proširite svoj vidokrug zahvaljujući ovom 1800R ekranu. Jedino što će štucati tokom igranja su vaši protivnici zahvaljujući brzini osvežavanja slike od 165Hz uz pomoć AMD FreeSync™ Premium Pro tehnologije. Funkcije poput tajmera, frame rate brojača i Dark Stabilizer-a omogućavaju prednost nad protivnicima posebno tokom slabije osvetljenih delova u igrama.

Ključne karakteristike:
- 31.5 inča
- QHD
- VESA DisplayHDR™ 400 sertifikat
- 165Hz
- AMD FreeSync™ Premium Pro
Specifikacija:
| Proizvođač | Dell |
| Tip | Monitor |
| Model | S3220DGF 165Hz QHD FreeSync Gaming |
| Boja | Crna |
| Veličina | 31.5 inča |
| Rezolucija | 2560 x 1440 |
| Tip ekrana | TFT LCD zakrivljeni |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | ELED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 3000:1 |
| Osvetljenje | 400cd/m2 |
| Odziv | 4ms |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 165 Hz |
| Paleta boja | 1.07 milijardi |
| Ostalo | 3H hard coating, Anti-glare, Flicker-free, HDR |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.4, 2x HDMI 2.0, 5x USB 3.0, 3.5mm |
| Podržane tehnologije | AMD FreeSync™ technology |
| Dodatne mogućnosti | Tilt,Podesivost po visini, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 709.2 x 249.7 x 468.7~ 618.2 mm |
| Težina | 7.63 Kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 30929 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5397184200162 |
| Dijagonala | 32'' |
| Zakrivljen ekran | Da |
| Frekvencija | 165Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
69.999 RSD


Login and Registration Form