Dell 42.5" U4320Q 4K UltraSharp USB-C IPS premium monitor vrhunskog kvaliteta.
| SKU | 37294 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Datum Izlaska | 02.03.2023 |
| EAN | 5397184200650 |
Nema na stanju
Cena:
110.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Dell 42.5" U4320Q 4K UltraSharp USB-C IPS monitor - idealan profesionalan monitor premium kvaliteta.
Ključne karakteristike:
- 42.5 inča
IPS - TFT LCD gaming zakrivljeni monitor
- 5ms
Specifikacija:
| Proizvođač | Dell |
| Tip | Monitor |
| Model | U4320Q 4K UltraSharp |
| Boja | Crna |
| Veličina | 42.5 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | TFT LCD zakrivljeni |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 350cd/m2 |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Anti-glare, 3H hard coating, TÜV-certified |
| Priključci | Ukupno Display port priključaka 1 DisplayPort priključci 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka 2 HDMI priključci 2x HDMI 2.0 Ukupno USB priključaka 5 USB priključci 2 x USB tip C, 3x USB 3.1 Audio izlaz 3.5mm |
| Dodatne mogućnosti | Podesivost po visini, Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 967mm x 249mm x 655mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37294 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 02.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5397184200650 |
| Dijagonala | 43'' |
| Tip panela | IPS |
| Format | 4K UHD |
| Model | UltraSharp |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Frekvencija | 60Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
110.999 RSD



Login and Registration Form