DELL 34" U3421WE WQHD USB-C UltraSharp zakrivljeni monitor za vaš računar!
| SKU | 37308 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Datum Izlaska | 10.03.2023 |
| EAN | 5397184409558 |
Nema na stanju
Cena:
99.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
DELL 34" U3421WE WQHD USB-C UltraSharp zakrivljeni IPS monitor premium kvaliteta.
DELL 34" U3421WE WQHD USB-C UltraSharp zakrivljeni IPS monitor idealan je za gaming i multimediju. TFT LCD zakrivljeni monitor (3.440 x 1.440) sa brzinom osvežavanja od 60Hz dizajniran je za potpuno uživanje.
Ključne karakteristike:
- 34 inča
- IPS
- TFT LCD gaming zakrivljeni monitor
- 5ms
Specifikacija:
| Proizvođač | Dell |
| Tip | Monitor |
| Model | U3421WE |
| Boja | Crna |
| Veličina | 34 inča |
| Rezolucija | 3.440 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD zakrivljeni |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 300cd/m2 |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Anti-glare, 3H hard coating, Flicker-free, Dell Comfort VIew |
| Priključci | 1x DisplayPort 1.4, 2x HDMI, 1x USB 3.2 tip B upstream, 4x USB 3.2, 3.5mm audio |
| Dodatne mogućnosti | Podesivost po visini, Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 813mm x 237mm x 542mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37308 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 10.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5397184409558 |
| Dijagonala | 34'' |
| Zakrivljen ekran | Da |
| Tip panela | IPS |
| Format | 2K QHD |
| Model | UltraSharp |
| Rezolucija | 3.440 x 1.440 |
| Frekvencija | 60Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
99.999 RSD



Login and Registration Form