Dell 27" S2722DGM 165Hz QHD FreeSync zakrivljeni - gejmerski monitor
| SKU | 33175 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Datum Izlaska | 21.11.2021 |
| EAN | 5397184504956 |
Nema na stanju
Cena:
38.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Dell 27" S2722DGM 165Hz QHD FreeSync zakrivljeni - idealan monitor za gejming premium kvaliteta.
Dell 27" S2722DGM 165Hz QHD FreeSync zakrivljeni 27-inčni monitor idealan je za gameplay na svakom nivou. TFT LCD zakrivljeni monitor (2.560 x 1.440) sa brzinom osvežavanja od 165Hz dizajniran je za potpuno uživanje u gamingu.

Ključne karakteristike:
- 27 inča
- TFT LCD zakrivljeni
- 1ms
Specifikacija:
| Proizvođač | Dell |
| Tip | Monitor |
| Model | S2722DGM |
| Boja | Crna |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD zakrivljeni |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Osvetljenje | 350cd/m² |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 165Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 16.8 miliona boja |
| Ostalo | 3H hard coating |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.2, 2x HDMI 2.0, 1x 3.5mm |
| Podržane tehnologije | AMD FreeSync™ Premium technology |
| Dodatne mogućnosti | Podesivost po visini, Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 608.4 x 190.25 x 393.19 mm |
| Težina | 4.2kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33175 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 21.11.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5397184504956 |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI |
| Dijagonala | 27'' |
| Boja | Crna |
| Zakrivljen ekran | Da |
| Tip panela | VA |
| Format | 2K QHD |
| Odziv | 1ms-3ms |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Frekvencija | 165Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
38.499 RSD



Login and Registration Form