Dell 24" P2423 Professional IPS poslovni monitor vrhunskog kvaliteta.
| SKU | 37926 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| EAN | 5397184567951 |
Nema na stanju
Cena:
34.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Dell 23.8" P2423 - idealan monitor za sve poslovne zadatke.
DELL 23.8" P2423 Professional IPS monitor idealan je za poslovne zadatke na svakom nivou. IPS monitor sa brzinom osvežavanja od 60Hz dizajniran je za potpuno uživanje u gamingu i profesionalnu upotrebu.
Ključne karakteristike:
- 23.8 inča
- IPS
- 1.920 x 1.200 (FHD)
- 5ms
Specifikacija:
| Proizvođač | Dell |
| Tip | Monitor |
| Model | P2423 |
| Boja | Siva |
| Veličina | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.200 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:10 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 300cd/m2 |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare |
| Priključci | Ukupno Display port priključaka 1 DisplayPort priključci 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka 1 HDMI priključci 1x HDMI 1.4 Ukupno DVI priključaka 1 Ukupno VGA priključaka 1 Ukupno USB priključaka 5 USB priključci 4x USB 3.2, 1x USB 3.2 tip B upstream |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 531 x 179.6 x 510 mm |
| Težina | 5.55kg (sa postoljem) |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37926 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5397184567951 |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI, USB, VGA |
| Dijagonala | 24'' |
| Boja | Višebojna |
| Tip panela | IPS |
| Format | WUXGA |
| Model | Professional |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.200 |
| Frekvencija | 60Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
34.499 RSD



Login and Registration Form