| SKU | 54201 |
|---|---|
| Brend | Dahua |
| EAN | 6923172539380 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
DAHUA 22 inča FHD LM22-A200 - Vrhunski prikaz. Dubok kontrast. Čista udobnost.
LM22-A200 pruža kvalitetan prikaz slike rezolucije 1920 x 1080 piksela na TFT LCD ekranu. Sa VA panelom i LED pozadinskim osvetljenjem, monitor donosi bogate boje i dubok kontrast. Sa odnosom stranica 16:9 i širokim uglovima gledanja, omogućava udobno vizuelno iskustvo iz različitih uglova. Poseduje i funkciju Low Blue Light za smanjenje naprezanja očiju. HDMI i VGA priključci omogućavaju jednostavno povezivanje, a VESA 100mm x 100mm kompatibilnost omogućava montažu na zid.
Ključne karakteristike:
- Veličina ekrana: 22 inča
- Rezolucija: 1920 x 1080 piksela
Tip ekrana: TFT LCD
Tip panela: VA
Odziv: 6.5ms
Vertikalno osvežavanje: 75Hz
Specifikacija:
| Veličina ekrana | 22 inča |
|---|---|
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 3000:1 |
| Osvetljenje | 200 nita |
| Odziv | 6.5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 75Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalno, 178 stepeni vertikalno |
| Veličina piksela | 0.22908mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Priključci / Slotovi | HDMI, VGA |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | HDMI kabl |
| Masa | 2.42kg |
| Link proizvođača | LINK |
| SKU | 54201 |
|---|---|
| Brend | Dahua |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6923172539380 |
| Konekcija | HDMI |
| Dijagonala | 22'' |
| Boja | Crna |
| Tip panela | VA |
| Format | Full HD |
| Materijal | Plastika |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 75Hz |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form