BenQ 31.5" PD3220U 4K UHD IPS LED dizajnerski monitor premium kvaliteta.
| SKU | 37936 |
|---|---|
| Brend | BenQ |
| EAN | 4718755075483 |
Nema na stanju
Cena:
160.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
BenQ 31.5" PD3220U 4K UHD IPS LED Designer - idealan dizajnerski monitor.
BenQ PD3220U 31.5-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. Monitor (3.840 x 2.160) sa brzinom osvežavanja od 60Hz dizajniran je za dizajn i svakodnevne poslove.
Ključne karakteristike:
- 31.5 inča
- IPS panel
- 3.840 x 2.160 (UHD)
Specifikacija:
| Proizvođač | BenQ |
| Tip | Monitor |
| Model | PD3220U |
| Boja | Siva |
| Veličina | 31.5 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Paleta boja | 1.07 milijardi |
| Tip ekrana | IPS |
| Tip panela | TFT LCD |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni konstrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 300cd/m2 |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 160° vertikalni, 170° horizontalni |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Priključci | Ukupno Display port priključaka 1 DisplayPort priključci 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka 2 HDMI priključci 2x HDMI 2.0 Ukupno USB priključaka 5 USB priključci 1x USB tip C, 4x USB 3.1 Audio izlaz 3.5mm |
| Zvučnici | Ugrađeni, 2x 3W |
| Podržane tehnologije | AMA, Flicker-free, Low Blue Light, Light sensor |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Težina | 7.9kg |
| Dimenzije (Š x D x V) | 637 x 277 x 421 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37936 |
|---|---|
| Brend | BenQ |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718755075483 |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI, USB, USB-C |
| Dijagonala | 32'' |
| Boja | Crna |
| Tip panela | IPS |
| Format | 4K UHD |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Frekvencija | 60Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
160.499 RSD



Login and Registration Form