ASUS TUF GAMING VG27WQ 27", QHD HDR monitor sa VA panelom koji obezbeđuje visok kontrast i živopisne boje za pravo uživanje u igri!
| SKU | 39013 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4718017556286 |
Nema na stanju
Cena:
34.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS TUF Gaming VG27WQ 27" - monitor premium kvaliteta.
ASUS TUF Gaming VG27WQ 27" QHD monitor ti pruža vrhunski kvalitet slike sa pokrivanjem 120% sRGB palete. Rezolucija monitora je QHD 2.560 x 1.440 pixela, a podška za HDR400 osigurava da su boje živopisne i kontrast izražen. Zakrivljeni panel popunjava veći deo polja vida i aktivira tvoj periferni vid u toku igre, tako da se možeš više uživeti. VA matrica prikazuje žive boje i intenzivan kontrast za potpuno uživanje u slici. 165Hz frekvencija kombinovana sa 1ms odzivom obezbeđuje brze reakcije, tako da te može ispratiti na svakom nivou igranja!
Ključne karakteristike:
- 27 inča
- VA zakrivljeni panel
- 120% sRGB
- HDR400
- FreeSync Premium
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Monitor |
| Model | VG27WQ |
| Boja | Crna |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Naticni kontrast | 3.000:1 |
| Osvetljenje | 400cd/m2 |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 165Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Priključci | 2x HDMI 2.0. 1x DisplayPort 1.2, 1x 3.5mm (audio izlaz) |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Podržane tehnologije | Non-Glare, 120%(sRGB), Flicker-free, Low Blue Light, HDR400, AMD FreeSync Premium |
| Zvučnici | 2 x 2W |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Swivel, Podešavanje visine, Kensington Lock |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 609 x 211.2 x 386.9 ~ 506.9mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 39013 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718017556286 |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI |
| Dijagonala | 27'' |
| Boja | Crna |
| Zakrivljen ekran | Da |
| Tip panela | VA |
| Format | 2K QHD |
| Model | TUF Gaming |
| Odziv | 1ms-3ms |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Frekvencija | 165Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
34.999 RSD



Login and Registration Form