Asus 27" VZ279HE Gaming IPS LED monitor premium kvaliteta.
| SKU | 37978 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4712900726992 |
Nema na stanju
Cena:
19.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Asus 27" VZ279HE Monitor gaming monitor vrhunskog kvaliteta!
Ključne karakteristike:
- 27 inča
- IPS ekran
- Brzina odziva 5ms
- Paleta boja 16.7 miliona boja
Specifikacija:
| Proizvođač | Asus |
| Tip | Monitor |
| Model | VZ279HE |
| Veličina | 27 inča |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Osvetljenost | 250 nita |
| Vreme odziva | 5ms |
| Vrsta displeja | IPS |
| Odnos Kontrasta | 1.000:1 |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Osvežavanje | 75Hz |
| Horizontalno osvežavanje | 24kHz - 83 kHz |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Ugao gledanja (CR>=10) | 178(R/L), 178(U/D) |
| Konektori | Ukupno HDMI priključaka 2 HDMI priključci 2x HDMI Ukupno VGA priključaka 1 VGA D-sub 1 Ostali priključci / Slotovi Kensington security lock slot |
| Ostale funkcije | HDCP, SPLENDID Video Intelligence, Color Temperature Selection, GamePlus(modes), QuickFit, Skin-Tone Selection, VividPixel |
| DImenzije (sa postoljem) | 611.9mm x 226.3mm x 523.4mm |
| Težina (sa postoljem) | 6.8kg (sa postoljem) |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37978 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4712900726992 |
| Dijagonala | 27'' |
| Tip panela | IPS |
| Format | Full HD |
| Model | UltraWide |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 75Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
19.499 RSD



Login and Registration Form