ASUS 27" VG279Q1R LED Gaming Black - gaming monitor
| SKU | 33089 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 14.11.2021 |
| EAN | 4718017571555 |
Nema na stanju
Cena:
22.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS 27" VG279Q1R LED Gaming Black - idealan monitor za gaming premium kvaliteta.
ASUS 27" VG279Q1R LED Gaming Black 27-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. Full HD monitor (1920x1080) sa brzinom osvežavanja od 144Hz dizajniran je za profesionalne igrače i impresivnu igru. Poseduje Adaptive-Sync (FreeSync™) tehnologiju koja omogućava fluidnu igru bez seckanja. Turbo Rim omogućava savršeno podešavanje za igranje.

Ključne karakteristike:
- 27 inča
- IPS panel
- Adaptive-Sync (FreeSync™)
- Turbo Rim
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Monitor |
| Model | VG279Q1R LED Gaming Black |
| Boja | Crna |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Nativni kontrast | 1.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m² |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 144Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Flicker-free, Non-Glare |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.2, 2x HDMI 1.4, 1x 3.5mm |
| Zvučnici | Ugrađeni, 2x3W |
| Podržane tehnologije | AMD FreeSync™ Premium technology, Extreme Low Motion Blur, GamePlus, GameVisual, HDCP, Low Blue Light, Shadow Boost, Trace Free Technology |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 612.6 x 213 x 431 mm |
| Težina | 3.9kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33089 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 14.11.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718017571555 |
| Dijagonala | 27'' |
| Boja | Crna |
| Tip panela | IPS |
| Model | TUF Gaming |
| Frekvencija | 144Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
22.499 RSD



Login and Registration Form