ACER 34 inčaXV340CKP Nitro XV0 FreeSync UltraWide QHD 144Hz LED -monitor
| SKU | 30932 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| EAN | 4710180589962 |
Nema na stanju
Cena:
76.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja ACER 34 inča XV340CKP Nitro XV0 FreeSync UltraWide QHD 144Hz LED - monitor / super cena
Acer 34-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima - Nitro XV0 pružiće poptupno novi gejming svim korisnicima. Sa UltraWide QHD rezolucijom, 144Hz osvežavanjem ekrana, AMD FreeSync™ tehnologijom i 1ms VRB (Visual Response Boost™) delovaće vam kao da neke igre nikada do sada niste ni igrali. Iskusite kako igra zaista treba da uživa.

Ključne karakteristike:
- 34 inča
- UltraWide QHD
- 144Hz refresh rate
- IPS panel
- AMD FreeSync™ tehnologija
Specifikacija:
| Proizvođač | Acer |
| Tip | Monitor |
| Model | XV340CKP Nitro XV0 |
| Boja | Crna |
| Veličina | 34 inča |
| Rezolucija | (UW-QHD)3440 x 1440@144 Hz |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m2 |
| Odziv | 1ms |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 144 Hz |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | AMD FreeSync™, Visual Response Boost™ (VRB) |
| Prikljičci | 2x DisplayPort, 2x HDMI, 2x USB 3.0 |
| Zvučnici | Ugrađeni, 2 x 3W |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 817 x 269 x 597 mm |
| Težina | 10 Kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 30932 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4710180589962 |
| Dijagonala | 34'' |
| Model | UltraWide |
| Frekvencija | 144Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
76.999 RSD



Login and Registration Form