Acer Nitro XZ322QUP 31.5" VA 165Hz - monitor
| SKU | 34718 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| Datum Izlaska | 16.06.2022 |
| EAN | 4710180639315 |
Nema na stanju
Cena:
45.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Acer Nitro XZ322QUP 31.5" VA 165Hz - idealan monitor za gaming premium kvaliteta.
Nitro XZ322QUP 31.5" VA 165Hz, 31.5-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. IPS monitor rezolucije 2560 x 1440 sa brzinom osvežavanja od 165Hz dizajniran je za gaming i svakodnevne poslove.
Ključne karakteristike:
- 31.5 inča
- VA panel
- Zakrivljenost 1500R
- 4ms
Specifikacija:
| Proizvođač | ACER |
| Tip | Monitor |
| Model | Nitro XZ322QUP zakrivljeni |
| Boja | Crna |
| Veličina | 31.5 inča |
| Rezolucija | 2560 x 1440 |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni konstrast | 3.000:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 400cd/m² |
| Odziv | 4ms |
| Vertikalno osvežavanje | 165Hz |
| Uglovi gledanja | 178° vertikalni, 178° horizontalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Flicker-free |
| Prikljičci | 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x 3.5mm |
| Zvučnici | Da, 2x 3W |
| Podržane tehnologije | AMD FreeSync™ technology |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, podešavanje visine |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Težina | 4.85kg |
| Dimenzije (Š x V x D) | 708 x 640 x 269 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34718 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 16.06.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4710180639315 |
| Dijagonala | 32'' |
| Boja | Crna |
| Model | Nitro Gaming |
| Frekvencija | 165Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
45.999 RSD



Login and Registration Form