Acer 27" ED273UPBMIIPX LED zakrivljeni - gejmerski monitor
| SKU | 33169 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| Datum Izlaska | 21.11.2021 |
| EAN | 4710886443841 |
Nema na stanju
Cena:
38.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Acer 27" ED273UPBMIIPX LED zakrivljeni - idealan monitor za gaming premium kvaliteta.
Acer 27" ED273UPBMIIPX LED zakrivljeni 27-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. TFT LCD zakrivljeni monitor (2.560 x 1.440) sa brzinom osvežavanja od 165Hz dizajniran je za gaming i svakodnevne poslove.

Ključne karakteristike:
- 27 inča
- TFT LCD zakrivljeni panel
- 1ms
Specifikacija:
| Proizvođač | ACER |
| Tip | Monitor |
| Model | ED273UPBMIIPX |
| Boja | Crna |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD zakrivljeni |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Osvetljenje | 250cd/m² |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 165Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Non-Glare |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.2, 1x HDMI 1.4, 1x HDMI 2.0, 1x 3.5mm |
| Zvučnici | Ugrađeni, 2 x 2W |
| Podržane tehnologije | Acer ComfyView Display, Acer Flickerless, Adaptive-Sync, Bluelight Shield, Low-Dimming |
| Ostalo | Ugao nagiba od 5 do 20° |
| Montiranje na zid | VESA 75mm x 75mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 611 x 199 x 466 mm |
| Težina | 3.9kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33169 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 21.11.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4710886443841 |
| Dijagonala | 27'' |
| Zakrivljen ekran | Da |
| Frekvencija | 165Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
38.499 RSD



Login and Registration Form