Poseduje napredni optički senzor sa detekcijom pokreta do 20G. Memealnlion Chroma odlikuje i mogućnost podešavanja težine uz pomoć 8 elegantnih tegića od 2.4 g što pomaže balansu.
| SKU | 8312 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| EAN | 6950376750334 |
Nema na stanju
Cena:
3.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja ReDragon Memeanlion Chroma M710 RGB gejmerski miš / promotivna cena.
Redragon Memanlion Chroma M710 RGB gejmerski miš sa podesivom rezolucijom do 5000 DPI. Poseduje napredni optički senzor sa detekcijom pokreta do 20G. Memealnlion Chroma odlikuje i mogućnost podešavanja težine uz pomoć 8 elegantnih tegića od 2.4 g što pomaže balansu. Najlepšu stvar predstavlja Chroma osvetljenje u 7 modova i svetlosnim efektima, sa 8 programbilnih tastera i teflonskim podloškama za glatko kretanje po podlozi. Ovaj miš po svojim karakteristikama preporučuje se za igranje RTS, FPS i MMORPG tipovima igara.

Ključne karakteristike:
- Napredni optički senzor
- 8 elegantnih tegića od 2.4 g napravite idealan balans
- Chroma osvetljenje
Softver za ReDragon Memeanlion Chroma M710 možete skinuti klikom OVDE
Specifikacija miša :
| Proizvođač | Redragon |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | Memeanlion Chroma M710 |
| Senzor | Optički |
| Broj tastera | 7 programbilnih (Omron micro switches) |
| Dužina kabla | 1.8 m |
| Izdržljivost tastera | ~ 20 miliona klikova |
| Podesiva rezolucija | Da, u 4 nivoa 1000/2000/3000/5000 DPI |
| Osvetljenje | Chroma RGB |
| Odziv | 1000 HZ |
| Ubrzanje | 20 G |
| On-the-fly memorija | Da |
| Dimenzije | 112 x 71 x 25 mm |
| Težina | 133 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 8312 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| Vrsta | Miš |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6950376750334 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 5000 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Odziv | 1.000Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
3.499 RSD




Login and Registration Form