RAZER NAGA X MMO RGB - FRML - potpuna kontrola u rukama! Cena za vrhunski kvalitet.
| SKU | 30326 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Datum Izlaska | 01.07.2021 |
| EAN | 8886419333159 |
Nema na stanju
Cena:
12.799 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
RAZER NAGA X MMO RGB - FRML - Potpuna kontrola u tvojim rukama!
Razer Naga X MMO RGB - FRML omogućava Vam potpuno kontrolu u rukama! Dizajnirana je da vam donese prednost u MOBA/MMO igrama. Miš omogućava kompletno podešavanje, od oružja pa do redosleda gradnje, što vam omogućava preko potrebene milisekunde prednosti u odnosu na protivnika. Opremjen je sa 12 bočnih dugmića. Teži 30% manje od Razer Naga Trinity, lakši, ergonomski oblik Razer Naga X čini svaki potez laganim. Ovaj MMO igrački miš, preporučen za igrače srednje do velike veličine ruku, najprikladniji je za one koji preferiraju stilove držanja na dlanovima ili kandžama. Miš je specijalno dizajniran za desnu ruku i sa sjajnim pozicijama dugmića za laku preciznost što vam omogućava da satima igrate bez zamora.

Ključne karakteristike:
- Namenjen MOBA i MMO igračima
- Miš omogućava kompletno podešavanje
- 5G tehnologija omogućava najveću preciznost na tržištu
- Speedflex pleteni kabel
- 85 g
Specifikacija:
| Proizvođač | Razer |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | Naga X MMO RGB - FRML |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Žično, USB |
| Dužina kabla | 2.1m |
| Broj tastera | 16 programbilnih tastera, Razer optički svičevi |
| Simetričnost | Ne, dizajniran za desnoruke igrače |
| Senzor | Razer 5G optical sensor |
| Rezolucija | Podesiva, do 18000 DPi |
| Osvetljenje | Pozadinsko RGB Chroma osvetljenje 16.8 miliona boja |
| Odziv (poling rate) | 1ms/1000Hz |
| Brzina praćenja | 450 IPS |
| Ubrzanje | 40 G |
| Softver | Razer Synapse 3 (Beta) |
| Izdržljivost tastera | ~70 miliona klikova Infrared micro switch |
| Dimenzije | 119 x 74 x 43 mm |
| Ostalo | Hybrid On-board, Cloud Storage, 3 bočna panela |
| Težina | 120 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 30326 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Vrsta | Miš |
| Datum Izlaska | 01.07.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8886419333159 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 16000 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
12.799 RSD



Login and Registration Form