Kingston A1 MicroSDXC 64GB 100R class 10 SDCS2/64GB + adapter - memorijska kartica
| SKU | 32183 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617298697 |
Nema na stanju
Cena:
799 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Kingston A1 MicroSDXC 64GB 100R class 10 SDCS2/64GB + adapter - Memorijska kartica / super cena.
Memorijska kartica sa adapterom.
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | SDXC |
| Kapacitet | 64GB |
| Model | A1 MicroSDXC 64GB 100R class 10 SDCS2/64GB + adapter |
| Protok | 100MB/s (čitanje) |
| Klasa | 10, UHS-I |
| Napomena | Sa adapterom |
| Upotreba | Full HD video, Mobilni telefoni, Tableti |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32183 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | Memorijska kartica |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617298697 |
| Tip | MicroSDXC |
| Kapacitet | 64GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
799 RSD



Login and Registration Form