Kingston DIMM DDR4 4GB 3200MHz (KVR32N22S6/4) je visokokvalitetni memorijski modul sa kapacitetom od 4GB i brzinom od 3200MHz.
| SKU | 24635 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617296075 |
Nema na stanju
Cena:
3.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Kingston DIMM DDR4 4GB 3200MHz KVR32N22S6/4 - ram memorija premium brenda.
Kingston DIMM DDR4 4GB 3200MHz KVR32N22S6/4 memorija je izvanredan memorijski modul koji će unaprediti performanse vašeg računara. Sa kapacitetom od 4GB, ovaj modul je idealan za nadogradnju ili zamenu postojećeg RAM-a na vašem desktop računaru.
Specifikacija:
| Kapacitet | 4GB |
|---|---|
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 3.200MHz |
| Vrsta | DIMM |
| Voltaža | 1.2V |
| Broj pinova | 288 |
| Serija | ValueRAM |
| Broj modula u pakovanju | 1 |
| Reklamacioni period | 120 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 24635 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | RAM Memorija |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617296075 |
| Memorija | 4GB |
| Tip | DIMM |
| Osvetljenje | Nema |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3.200MHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
3.999 RSD


Login and Registration Form