Tastatura Genesis Thor 660 RGB 60% White Wireless Red Switch
| SKU | 34084 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Datum Izlaska | 03.04.2022 |
| EAN | 5901969432282 |
Nema na stanju
Redovna cena :
9.999 RSD
7.499 RSD
25% POPUST | UŠTEDA 2.500 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Genesis Thor 660 RGB 60% White Wireless Red Switch - gejmerska mehanička tastatura
Gaming tastatura Genesis Thor 660 je mehanička tastatura sa crvenim svičevima, sa prelepim RGB pozadinskim svetlom. Antighosting je podržan na na svim tasterima. Takođe, tastatura je kompaktnog 60% dizajna koji se uklapa u svaki enterijer.

Ključne karakteristike:
- Idealan izbor za gejmere
- potpun antighosting tastera
- Win Key Lock
- Kompaktan dizajn
OVDE MOŽETE PREUZETI SOFTWARE ZA TASTATURU GENESIS THOR 660 RGB (LINK).
Specifikacija:
| Proizvođač | Genesis |
| Tip | 60% Tastatura |
| Model | Thor 660 RG Red |
| Boja | Bela |
| Pozadinsko osvetljenje | RGB |
| Broj tastera | 61 |
| Tip tastera | Mehanički, Crveni |
| Numerička tastatura | Ne |
| Dimenzije | 39 x 102 x 293 mm |
| Stil tastature | Visoki profil |
| Povezivanje | Bluetooth, Žično, USB tip A, USB tip C |
| Dužina kabla | 1.50 m |
| Težina | 588 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 34084 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Vrsta | Tastatura |
| Datum Izlaska | 03.04.2022 |
| Akcija | Na akciji |
| EAN | 5901969432282 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Bela |
| Format | 60% |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Redovna cena :
9.999 RSD
7.499 RSD
25% POPUST | UŠTEDA 2.500 RSD



Login and Registration Form