Genesis Thor 660 RGB 60% Wireless Red Switch
| SKU | 34083 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Datum Izlaska | 03.04.2022 |
| EAN | 5901969432275 |
Na stanju
Redovna cena :
9.999 RSD
7.499 RSD
25% POPUST | UŠTEDA 2.500 RSD
Rasprodaja traje od 06.04.2026 do isteka zaliha
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Genesis Thor 660 RGB 60% Black Wireless Red Switch - gejmerska mehanička tastatura // Super cena.
Gaming tastatura Genesis Thor 660 je mehanička tastatura sa crvenim svičevima, sa prelepim RGB pozadinskim svetlom. Antighosting je podržan na na svim tasterima. Takođe, tastatura je kompaktnog 60% dizajna koji se uklapa u svaki enterijer.

Ključne karakteristike:
- Idealan izbor za gejmere
- potpun antighosting tastera
- Win Key Lock
- Kompaktan dizajn
OVDE MOŽETE PREUZETI SOFTWARE ZA TASTATURU GENESIS THOR 400 RGB (LINK).
Specifikacija:
| Proizvođač | Genesis |
| Tip | 60% Tastatura |
| Model | Thor 660 RG Red |
| Boja | Crna |
| Pozadinsko osvetljenje | RGB |
| Broj tastera | 61 |
| Tip tastera | Mehanički, Crveni |
| Numerička tastatura | Ne |
| Dimenzije | 39 x 102 x 293 mm |
| Stil tastature | Visoki profil |
| Povezivanje | Bluetooth, Žično, USB tip A, USB tip C |
| Dužina kabla | 1.50 m |
| Težina | 588 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
Detalji
| SKU | 34083 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Vrsta | Tastatura |
| Datum Izlaska | 03.04.2022 |
| Akcija | Na akciji |
| EAN | 5901969432275 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
| Format | 60% |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Redovna cena :
9.999 RSD
7.499 RSD
25% POPUST | UŠTEDA 2.500 RSD



Login and Registration Form