Cooler Master MasterKeys CK352 (CK-352-GKMM1-US) Brown Switch - mehanička tastatura
| SKU | 33038 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| EAN | 4719512116883 |
Nema na stanju
Cena:
12.890 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master MasterKeys CK352 (CK-352-GKMM1-US) Brown Switch - mehanička gaming tastatura premium kvaliteta.
Cooler Master MasterKeys CK352 (CK-352-GKMM1-US) Brown Switch mehanička gejmerska tastatura. Minimalistički peskareni aluminijum predstavlja čini savršen dizajn ove tastature. On-the-fly komande omogućava da jednim klikom podesite osvetljenje po vašoj želji. Izdržljivost tastera procenjuje sa na ~ 50 miliona klikova. Potpuni ugođaj pruža RGB pozadinsko osvetljenje.

Ključne karakteristike:
- RGB osvetljenje
- Mehanički braon svičevi
Specifikacija :
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Mehanička gejmerska tastatura |
| Model | MasterKeys CK352 (CK-352-GKMM1-US) Brown Switch |
| Povezivanje | Žično, USB 2.0 |
| Boja | Siva |
| Tip tastera | Mehanički Brown switch |
| Numerička tastatura | Da |
| Polling rate | 1000Hz |
| Responzivnost | 0.1ms |
| Win-key lock | Da |
| Multimedijalni tasteri | Da |
| Osvetljenje | RGB |
| Izržljivost tastera | ~100 miliona klikova |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Dimenzije | 454.6mm x 142.6mm x 35.96mm |
| Težina | 904 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33038 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Tastatura |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512116883 |
| Konekcija | USB |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Format | 100% (Full Size) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
12.890 RSD



Login and Registration Form