Gigabyte Z490I AORUS ULTRA rev. 1.1 - matična ploča
| SKU | 32940 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331808495 |
Nema na stanju
Cena:
35.190 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte Z490I AORUS ULTRA rev. 1.1 - matična ploča // Super cena.
Gigabyte Z490I AORUS ULTRA rev. 1.1 matična ploča 2xDDR4 sa podržanom memorijom 2.133MHz, 2.400MHz, 2.666MHz, 2.800MHz, 2.933MHz, 3.000MHz (O.C.), 3.200MHz (O.C.), 3.300Mhz (O.C.), 3.333Mhz (O.C.), 3.400Mhz (O.C.), 3.466Mhz (O.C.), 3.600Mhz (O.C.), 3.666Mhz (O.C.), 3.733Mhz (O.C.), 3.800Mhz (O.C.), 3.866Mhz (O.C.), 4.000Mhz (O.C.), 4.133Mhz (O.C.), 4.266Mhz (O.C.), 4.300Mhz (O.C.), 4.400Mhz (O.C.), 4.500Mhz (O.C.), 4.600Mhz (O.C.), 4.700Mhz (O.C.), 4.800Mhz (O.C.), 4.933Mhz (O.C.), 5.000Mhz (O.C.). Od ostalih karakteristika poseduje Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za ECC UDIMM memory, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Podrška za Unbuffered ECC memoriju.
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Matična Ploča |
| Model | Z490I AORUS ULTRA rev. 1.1 |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel® 1200 |
| Procesor | Intel® Z490 |
| Tip memorije | 2xDDR4 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 2.400MHz, 2.666MHz, 2.800MHz, 2.933MHz, 3.000MHz (O.C.), 3.200MHz (O.C.), 3.300Mhz (O.C.), 3.333Mhz (O.C.), 3.400Mhz (O.C.), 3.466Mhz (O.C.), 3.600Mhz (O.C.), 3.666Mhz (O.C.), 3.733Mhz (O.C.), 3.800Mhz (O.C.), 3.866Mhz (O.C.), 4.000Mhz (O.C.), 4.133Mhz (O.C.), 4.266Mhz (O.C.), 4.300Mhz (O.C.), 4.400Mhz (O.C.), 4.500Mhz (O.C.), 4.600Mhz (O.C.), 4.700Mhz (O.C.), 4.800Mhz (O.C.), 4.933Mhz (O.C.), 5.000Mhz (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za ECC UDIMM memory, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Podrška za Unbuffered ECC memoriju |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| SATA priključci (ukupno) | 4x SATA III |
| Ostali skladišni priključci | 2x M.2 Socket 3 (SSD) |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Napomena | Intel® Optane™ Memory Ready |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1000/2500 Mbps (2.5GbE) Intel® |
| Wi-Fi | Da IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Bluetooth | Da, 5.1 |
| Broj kanala (Audio) | 8 (7.1) Realtek® DTS X® Ultra, High Definition |
| Priključci na zadnjem panelu | 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x USB C, 1x USB 3.2 (Tip A) Gen2, 1x USB 3.2 (Tip C) Gen2, 4x USB 3.2 (Tip A) Gen1, 2x USB 2.0, 1x RJ-45 (LAN), 3x 3.5mm, 1 x Q-Flash Plus button, 2 x SMA antenna connectors (2T2R) |
| Unutrašnji priključci | 1x 8 pin 12V Power Connector, ATX 24pin, 1x USB 3.2 (podrška za 1 USB 3.2 Gen 1 Tip C porta), 1x USB 3.2 (podrška za 2 USB 3.2 Gen 1 porta), 1x USB 2.0 (podrška za 2 USB 2.0 porta), 1x Front panel audio, 1 x addressable LED strip headers, 1 x Chassis Intrusion and Speaker Header, 1 x Clear CMOS jumper, 1 x front panel header, 1 x speaker header, 1x CPU Fan header, 2xDirect OC prekidač |
| Format | Mini-ATX |
| Dimenzije | 170mm x 170mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32940 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Matična ploča |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331808495 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Format | ITX |
| Socket | Intel 1200 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
35.190 RSD



Login and Registration Form