ASUS TUF GAMING X670E-PLUS, vrhunska matična ploča za tvoj gejming računar!
| SKU | 39029 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711081905608 |
Nema na stanju
Cena:
40.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS TUF GAMING X670E-PLUS - matična ploča premium brenda.
ASUS TUF GAMING X670E-PLUS 4x DDR5 sa podržanom memorijom 4.800Mhz, 5.000Mhz, 5.200Mhz, 5.400Mhz (O.C.), 5.600MHz (O.C.), 5.800MHz (O.C.), 6.000MHz (O.C.), 6.200MHz (O.C.), 6.400MHz (O.C.). Od ostalih osobina poseduje Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije.
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Matična ploča |
| Model | ASUS TUF GAMING X670E-PLUS |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM5 |
| Procesor | AMD® X670 |
| Tip memorije | 4x DDR5 |
| Podržane memorije | 5.400Mhz (O.C.), 6.000MHz (O.C.), 5.800MHz (O.C.), 5.600MHz (O.C.), 6.200MHz (O.C.), 4.800Mhz, 5.200Mhz, 5.000Mhz, 6.400MHz+ (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, OpriMem II |
| PCI Express x16 slot | 2x PCI Express 5.0, 1x PCI Express 4.0 |
| SATA priključci (ukupno) | 4x SATA III |
| Ostali skladišni interfejs | 4x M.2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Žična mreža (LAN) | 1x 10/100/1000/2500 Mbps (2.5GbE) |
| Broj kanala (Audio) | 8 (7.1) ROG SupremeFX |
| Priključci na zadnjem panelu | 1x DisplayPort, 1x HDMI, Ukupno USB priključaka - 13, Ukupno USB-C priključaka - 3, USB 3.2 priključci: 10x USB 3.2 Gen 2 tip A, 2x USB 3.2 Gen 2 tip C, 1x USB 3.2 Gen 2x2 tip C, 1x RJ-45 (LAN), 1x S/PDIF optički, 5x 3.5mm, BIOS Flashback taster, Clear CMOS button(s), Wi-Fi Module |
| Unutrašnji priključci | Naponski priključci 1x 8 pin 12V Power Connector, 1 x 24 pin Main Power connector USB 3.2 1 (podrška za 2 USB 3.2 Gen 1 porta), 1 (podrška za 1 USB 3.2 Gen 2 Tip C porta) USB 2.0 3 (podrška za 6 USB 2.0 portova) Audio Front panel audio Ostali priključci 1 x Clear CMOS header, 1 x Thunderbolt header(s), 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function, 1 x 4-pin AIO Pump header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 1 x AURA RGB header, 1 x Thermal Sensor header, 4 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x COM Port header, 1 x W_PUMP+ header |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 39029 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711081905608 |
| Konekcija | 1xLAN, 3.5mm, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C |
| Tip memorije | DDR5 |
| Čipset | AMD X670 |
| Format | ATX |
| Socket | AMD AM5 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
40.499 RSD



Login and Registration Form