| SKU | 52200 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711081514442 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
ASUS PRIME H610M-A D4-CSM - matična ploča premium brenda.
ASUS PRIME H610M-A D4-CSM matična ploča. ASUS PRIME H610M-A D4-CSM je matična ploča koja je dizajnirana posebno za poslovne korisnike i korisnike koji zahtevaju pouzdanu i stabilnu platformu. Iako je fokusirana na poslovne potrebe, ova matična ploča takođe može biti korisna za kućne korisnike koji žele jednostavnu i efikasnu matičnu ploču za svoje računare.
Ova matična ploča je idealna za kancelarijske računare, POS sisteme, ili bilo koji sistem gde je pouzdanost ključna. ASUS je poznat po kvalitetu svojih matičnih ploča, i PRIME H610M-A D4-CSM nije izuzetak.
Specifikacija:
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
|---|---|
| Čipset | Intel H610 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 2x DDR4 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 2.400MHz, 2.666MHz, 2.800MHz, 2.933MHz, 3.000MHz, 3.200MHz |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Dual Channel, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP) |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| PCI slot | 2 |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | 4x SATA 6GB/s |
| Ostali skladišni interfejs | 2x M.2 |
| Žična mreža (LAN) | 1x Intel 1Gb Ethernet |
| Model | Intel |
| Broj kanala | 7.1 |
| Model | Realtek |
| Napomena | Audio Shielding, Front Panel Jack-retasking, Jack-detection, Multi-streaming |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort |
| HDMI priključci | 1 |
| VGA D-sub | 1 |
| PS/2 | 2 (tastatura + miš) |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| USB 3.2 priključci | 2 (Tip A) Gen2 |
| USB 2.0 priključci | 4 (Tip A) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Ostali priključci | 1 x V-M.2 slot (Key E) |
| Naponski priključci | 1 x 24 pin Main Power connector, 1x 8 pin 12V Power Connector |
| USB 3.2 | 1 (podrška za 2 USB 3.2 Gen 1 porta) |
| USB 2.0 | 2 (podrška za 3 USB 2.0 porta) |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1 x 10-1 pin System Panel header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x Clear CMOS header, 1 x COM Port header, 1 x S/PDIF Out header, 1 x speaker header, 1 x SPI TPM header, 2 x 4-pin Chassis Fan headers, 2 x Aura RGB Headers, 2 x M.2 slot (Key M), 3 x Addressable Gen 2 headers, 4 x SATA 6Gb/s |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Podržane tehnologije | AURA Sync, DIGI+VRM, Fan Xpert 2+, LANGuard, TurboV EVO |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 211mm |
| Fiksirajući otvori | 6 |
| Pakovanje | 2 x SATA 6Gb/s kabl, Šrafovi |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
| SKU | 52200 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711081514442 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Čipset | Intel H610 |
| Format | Micro ATX |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Socket | Intel 1700 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form