ASUS PRIME H770-PLUS D4 matična ploča za vaš računar!
| SKU | 37684 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 27.03.2023 |
| EAN | 4711081963578 |
Nema na stanju
Cena:
22.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS PRIME H770-PLUS D4 - matična ploča premium brenda.
ASUS PRIME H770-PLUS D4 matična ploča 4x DDR4 sa podržanom memorijom 3.200MT/s, 3.000MT/s, 2.933MT/s, 2.666MT/s, 2.400MT/s, 2.133MT/s, 5.000MT/s (O.C.), 4.600MT/s (O.C.), 4.400MT/s (O.C.), 4.266MT/s (O.C.), 4.000MT/s (O.C.), 3.733MT/s (O.C.), 3.600MT/s (O.C.), 3.466MT/s (O.C.), 3.400MT/s (O.C.), 3.333MT/s (O.C.), 2.800MT/s, 5.066MT/s (O.C.), 4.800MT/s
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Matična ploča |
| Model | ASUS PRIME H770-PLUS D4 |
| Tip memorije | 4x DDR4 |
| Podržane memorije | 3.200MT/s, 3.000MT/s, 2.933MT/s, 2.666MT/s, 2.400MT/s, 2.133MT/s, 5.000MT/s (O.C.), 4.600MT/s (O.C.), 4.400MT/s (O.C.), 4.266MT/s (O.C.), 4.000MT/s (O.C.), 3.733MT/s (O.C.), 3.600MT/s (O.C.), 3.466MT/s (O.C.), 3.400MT/s (O.C.), 3.333MT/s (O.C.), 2.800MT/s, 5.066MT/s (O.C.), 4.800MT/s |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, OptiMem |
| Slotovi za proširenje | PCI Express x16 slot 1x PCI Express 5.0, 2x PCI Express 4.0 PCI Express x1 slot 2x PCI Express 3.0 PCI slot 5 Ostali slotovi 3x M.2 slot, 4x SATA III |
| SATA priključci (ukupno) | 4 x SATA 6Gb/s porta |
| Ostali skladišni interfejs | 3x M.2 |
| Priključci na zadnjem panelu | DisplayPort priključci 1x DisplayPort 1.4 HDMI priključci 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka 8 Ukupno USB C priključaka 1 USB 3.2 priključci 2 (Tip A) Gen2, 1 (Tip C) Gen2, 3 (Tip A) Gen1 USB 2.0 priključci 2 (Tip A) RJ-45 (LAN) 1 Audio 3x 3.5mm Ostali priključci 1 x Vertical M.2 slot (Key E) |
| Unutrašnji priključci | Naponski priključci 1 x 24 pin ATX Power Connector, 1 x 8-pin ATX 12V power connector USB 3.2 2 (podrška za 4 USB 3.2 Gen 1 porta) USB 2.0 2 (podrška za 3 USB 2.0 porta) Audio 1x Front panel audio Serijski port 1 Ostali priključci 1 x S/PDIF Out header, 1 x 4-pin AIO Pump header, 3 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 14-1 pin SPI TPM header, 1 x Clear CMOS header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 1 x Thunderbolt™ (USB4®) header, 2 x Aura RGB Headers |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37684 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 27.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711081963578 |
| Konekcija | 1xLAN, 3.5mm, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C |
| Tip memorije | DDR4 |
| Čipset | Intel H770 |
| Format | ATX |
| Socket | Intel 1700 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
22.999 RSD



Login and Registration Form