Mašina za pranje i sušenje tvojih 3D modela!
| SKU | 38458 |
|---|---|
| Brend | Anycubic |
| EAN | 6974662350107 |
Nema na stanju
Cena:
34.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Mašina za pranje i sušenje Anycubic - Wash and Cure Plus - Očisti svoje 3D modele na pravi način!
Idealna mašina za čišćenje i sušenje tvojih modela od smole. Sa još većom površinom za čišćenje i povećanom platformom za sušenje, sada veći modeli mogu savršeno da se obrade. Razlike su uočljive odmah pri početku rada mašine.
Specifikacija:
| Proizvođač | Anycubic |
| Tip | Mašina za pranje i sušenje |
| Model | Wash and Cure Plus |
| Snaga | 40 W |
| Ulazni napon | AC110/240V 50/60Hz |
| Dimenzije uređaja | 290 mm x 270 mm x 479 mm |
| Dimenzije posude za pranje | 192 mm x 120 mm x 290 mm |
| Dimenzije posude za sušenje | 190 mm x 245 mm |
| Tajmer | 1 - 60 min |
| UV svetlo | 405nm |
| Masa | 6.5kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38458 |
|---|---|
| Brend | Anycubic |
| Vrsta | Oprema za 3D štampače |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6974662350107 |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
34.999 RSD



Login and Registration Form