Mašina za pranje i sušenje tvojih 3D modela!
| SKU | 38456 |
|---|---|
| Brend | Anycubic |
| EAN | 6974662350091 |
Nema na stanju
Cena:
23.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Mašina za pranje i sušenje Anycubic - Wash and Cure 2.0 - Očisti svoje 3D modele na pravi način!
3D štampač koji koristi smolu za stvaranje 3D modela je u upoređenju sa FDM štampačima mnogo jači, kada bismo pričali o nedostižnim detaljima koje reprodukuje. Ono što svakako može da oduzima vreme je obrada modela. Kako bi se rešio ovaj problem, Anycubic je razvio naslednika mašine za pranje i sušenje - Wash & Cure modela sa više UV svetla za ravnomernije očvršćavanje. Ovu mašinu možeš da koristiš za čišćenje i UV učvršćivanje u isto vreme.
Specifikacija:
| Proizvođač | Anycubic |
| Tip | Mašina za pranje i sušenje |
| Model | Wash and Cure 2.0 |
| Snaga | 25 W |
| Ulazni napon | AC 110/220V 50/60Hz |
| Dimenzije uređaja | 225 mm x 235 mm x 365 mm |
| Dimenzije posude za pranje | 120 mm x 74 mm x 165 mm |
| Dimenzije posude za sušenje | 140 mm x 165 mm |
| Tajmer | 1 - 60 min |
| UV svetlo | 405nm |
| Masa | 3.7kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38456 |
|---|---|
| Brend | Anycubic |
| Vrsta | Oprema za 3D štampače |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6974662350091 |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
23.999 RSD



Login and Registration Form