Upoznaj Lenovo Yoga Pro 9 14IRP8 (83BU006LYA) laptop - moćnu prenosnu mašinu sa Intel® 14-cores i9 13905H procesorom, impresivnim 3K dodirnim ekranom, ogromnom količinom RAM-a (64GB), brzim SSD-om od 1TB i GeForce RTX 4070 grafičkom karticom.
| SKU | 53597 |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| EAN | 197532349797 |
Nema na stanju
Cena:
315.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Lenovo Yoga Pro 9 14IRP8 (83BU006LYA) Intel® 14-cores i9 13905H 14.5" 3K touch 64GB 1TB SSD GeForce RTX4070 - Vrhunske performanse i kvalitet u tvojim rukama!
Lenovo Yoga Pro 9 14IRP8 (83BU006LYA) 2u1 laptop Intel® 14-cores i9 13905H 14.5" 3K touch 64GB 1TB SSD GeForce RTX4070 je vrhunski laptop za sve korisnike. Sa Intel Core i9 13905H procesorom, 64GB RAM-a, brzim SSD-om od 1TB i RTX 4070 grafičkom karticom, ovaj laptop je idealan i za zahtevne aplikacije.

Ključne karakteristike:
- Procesor: Intel® 14-cores i9 13905H
- Ekran: 14.5" 3K dodirni ekran
- RAM: 64GB
- SSD: 1TB
- Grafička kartica: GeForce RTX 4070
Specifikacija:
| Proizvođač | Lenovo |
|---|---|
| Model | 83BU006LYA |
| Naziv | Yoga Pro 9 14IRP8 (Storm Grey, Aluminium) 14-Core i9-13905H (6P+8E) 5.4GHz/24MB 64GB 1TB-NVMe 14.5" 3K (3072x1920) MLED 400n TOUCH GL 100% sRGB 165Hz DolbyVision 5MP-IR-ToF RTX-4070/8G WiFi AX BT5.1 TB4 Backlite 75Wh 1.65kg DOS |
| Ekran | 14" |
| Tip procesora | 13th Generation Intel® Core™ i9 processor |
| Model procesora | Intel® Core™ i9-13905H, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.6 / 5.4GHz, E-core 1.9 / 4.1GHz, 24MB |
| Notebook serija | Yoga Pro 9 |
| Ekran | LED; 14.5"; Glare; Multitouch; 165Hz; Dolby Vision; 100% sRGB; 100% Adobe RGB; 3K+ (3072x1920); TÜV Eyesafe; Mini LED; 1200nits; Glossy / Anti-fingerprint; DisplayHDR™ 1000; OGM, 10-point Multi-touch; |
| Čipset | Intel SoC (System on Chip) platform |
| RAM memorija | LPDDR5x-6400; 64GB Soldered; |
| Ugrađena memorija | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®; |
| Mreža | Wi-Fi wireless; a; x; Bluetooth 5.1; |
| Konektori i dodaci | Headphone/line out; 2x USB 3.2 Gen 1 (one Always on) ; 1x USB 3.2 Type-C Gen 1 (with the function of Power Delivery and DisplayPort); 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4); Firmware TPM 2.0; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; |
| Prednja kamera | ToF, FHD 1080p & IR with E-privacy Camera Shutter |
| Baterija | Integrated 75Wh |
| Težina | 1.68 kg |
| Boja | Storm Grey, Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Operativni sistem | / |
| Ostalo | Backlite Keyboard Serbian Latin, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 1W x2 (tweeters), optimized with Dolby® Atmos®, Smart Amplifier (AMP), MIL-STD-810H |
| Grafička kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 8GB GDDR6, Boost Clock 2175MHz, TGP 140W |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 53597 |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| Vrsta | Laptop |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 197532349797 |
| Memorija | 64GB |
| Dijagonala | 14'' |
| Boja | Siva |
| Broj jezgara | 14 |
| Tip panela | Mini LED |
| Generacija procesora | Intel Core i9 |
| Materijal | Plastika i aluminijum |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Rezolucija | 3.200 x 2.000 |
| Kapacitet | 1TB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
315.999 RSD



Login and Registration Form