Predstavljamo Lenovo ThinkPad P16s G2 (21HK000QCX) laptop - moćan i profesionalan uređaj sa Intel® 12-cores i7 1360P procesorom, 16" WUXGA ekranom, impresivnih 32GB RAM-a, brzim SSD-om kapaciteta 1TB, RTX A500 grafikom i Windows 11 Pro operativnim sistemom.
| SKU | 53610 |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| EAN | 0197529303122 |
Nema na stanju
Cena:
311.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Lenovo ThinkPad P16s G2 (21HK000QCX) laptop Intel® 12-cores i7 1360P 16" WUXGA 32GB 1TB SSD RTX A500 Win11 Pro - Vrhunske performanse i kvalitet u tvojim rukama!
Lenovo ThinkPad P16s G2 (21HK000QCX) laptop Intel® 12-cores i7 1360P 16" WUXGA 32GB 1TB SSD RTX A500 Win11 Pro je vrhunski laptop i tablet (u isto vreme) za sve korisnike. Sa Intel® 12-cores i7 1360P, 32GB RAM-a, brzim SSD-om od 1TB i RTX A500 grafičkom karticom, ovaj laptop je idealan i za zahtevne aplikacije.

Ključne karakteristike:
- Procesor: Intel® 12-cores i7 1360P
- Ekran: 16" WUXGA
- RAM: 32GB
- SSD: 1TB
- Grafička kartica: RTX A500
- Operativni sistem: Windows 11 Pro
Specifikacija:
| Proizvođač | Lenovo ThinkPad |
|---|---|
| Model | 21HK000QCX |
| Naziv | ThinkPad P16s G2, Core i7-1360P (12C(4P+8E)/16T, P 2.2/5.0GHz, E 1.6/3.7GHz, 18MB), 32GB(int) LPDDR5x-7500, SSD 1TB NVMe OPAL, 16.0" WUXGA(1920x1200) AG IPS 400nits, NVIDIA RTX A500 4GB, GLAN, WLAN, BT, KybUK BL, FPR, SCR, Cam 5.0MP+IR, 52.5Wh, Win 11 Pro |
| Ekran | 16" |
| Tip procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | Intel® Core™ i7-1360P, 12C (4P + 8E) / 16T, P-core 2.2 / 5.0GHz, E-core 1.6 / 3.7GHz, 18MB |
| Notebook serija | P16s G2 |
| Ekran | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, Low Power |
| Čipset | Intel® SoC Platform |
| RAM memorija | 32GB Soldered LPDDR5x-7500 Non-ECC |
| Ugrađena memorija | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0 |
| Mreža | Wi-Fi wireless; a; x; Bluetooth 5.1; |
| Konektori i dodaci | 2x USB 3.2 Gen 1 (one Always On) 2x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 2.0) 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Security keyhole |
| Prednja kamera | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter and Human Presence Detection |
| Baterija | Integrated 52.5Wh |
| Težina | 1.70 kg |
| Boja | Black |
| Operativni sistem | Windows® 11 Pro, English |
| Ostalo | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Grafička kartica | NVIDIA® RTX A500 4GB GDDR6 |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 53610 |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| Vrsta | Laptop |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 0197529303122 |
| Memorija | 32GB |
| Dijagonala | 16'' |
| Boja | Crna |
| Broj jezgara | 12 |
| Tip memorije | DDR5 |
| Tip panela | IPS |
| Generacija procesora | Intel Core i7 |
| Materijal | Plastika i aluminijum |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Rezolucija | 1.920 x 1.200 |
| Kapacitet | 1TB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
311.999 RSD



Login and Registration Form