Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL (21KH008CYA) laptop predstavlja snažan uređaj sa 16" WUXGA ekranom, Intel® Deca Core™ i5 1335U procesorom, impresivnih 16GB RAM-a, velikim SSD-om kapaciteta 1TB, Intel® Iris Xe grafikom i operativnim sistemom Windows 11 Pro.
| SKU | 53642 |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| EAN | 197532429918 |
Nema na stanju
Cena:
108.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL (21KH008CYA) laptop Intel® Deca Core™ i5 1335U 16" WUXGA 16GB 1TB SSD Intel® Iris Xe Win11 Pro - Vrhunske performanse i kvalitet u tvojim rukama!
Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL (21KH008CYA) laptop Intel® Deca Core™ i5 1335U 16" WUXGA 16GB 1TB SSD Intel® Iris Xe Win11 Pro je vrhunski laptop i tablet (u isto vreme) za sve korisnike. Sa Intel® Deca Core™ i5 1335U, 16GB RAM-a, brzim SSD-om od 1TB i integrisanom grafičkom karticom, ovaj laptop je idealan i za zahtevne aplikacije.

Ključne karakteristike:
- Procesor: Intel® Deca Core™ i5 1335U
- Ekran: 16" WUXGA
- RAM: 16GB
- SSD: 1TB
- Grafička kartica: Intel® Iris Xe
- Operativni sistem: Windows 11 Pro
Specifikacija:
| Proizvođač | Lenovo ThinkPad |
|---|---|
| Model | 21KH008CYA |
| Naziv | ThinkBook 16 G6 IRL, Core i5-1335U, 16GB DDR5 5200, SSD 1TB PCIe 2242, 16" WUXGA (1920x1200) IPS AG 300n, Iris Xe, GLAN, WLAN, BT, KybSR BL, SD, HDMI, 2x USB 3.2 G1, Thblt 4, USB-C 3.2 G2, FPR, Cam FHD+IR, 45Wh, 2W x2 Dolby, Al top, 1.7kg, Win 11 Pro, 3YW |
| Ekran | 16" |
| Tip procesora | Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | Intel® Core™ i5-1335U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.3 / 4.6GHz, E-core 0.9 / 3.4GHz, 12MB |
| Notebook serija | 16 G6 IRL |
| Ekran | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Čipset | Intel® SoC Platform |
| RAM memorija | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Ugrađena memorija | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Mreža | Wi-Fi wireless; a; x; Bluetooth 5.1; |
| Konektori i dodaci | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x SD card reader |
| Prednja kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Baterija | Integrated 45Wh |
| Težina | 1.38 kg |
| Boja | Arctic Grey |
| Operativni sistem | / |
| Ostalo | Touch Style, Integrated in Power Button |
| Grafička kartica | Integrated Intel® Iris® Xe Graphics Functions as UHD Graphics |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 53642 |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| Vrsta | Laptop |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 197532429918 |
| Memorija | 16GB |
| Dijagonala | 16'' |
| Boja | Siva |
| Broj jezgara | 10 |
| Tip memorije | DDR5 |
| Tip panela | IPS |
| Generacija procesora | Intel Core i5 |
| Materijal | Plastika i aluminijum |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Rezolucija | 1.920 x 1.200 |
| Kapacitet | 1TB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
108.999 RSD


Login and Registration Form