Predstavljamo Lenovo ThinkBook 16 G6 ABP (21KK003QYA) laptop - snažan uređaj sa velikim 16" WUXGA ekranom, AMD Ryzen 7 7730U procesorom, 16GB RAM-om, brzim SSD-om kapaciteta 512GB i Radeon Graphics.
| SKU | 53637 |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| EAN | 197532413931 |
Nema na stanju
Cena:
71.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Lenovo ThinkBook 16 G6 ABP (21KK003QYA) laptop 16" WUXGA AMD Ryzen 7 7730U 16GB 512GB SSD Radeon Graphics - Vrhunske performanse i kvalitet u tvojim rukama!
Lenovo ThinkBook 16 G6 ABP (21KK003QYA) laptop 16" WUXGA AMD Ryzen 7 7730U 16GB 512GB SSD Radeon Graphics je vrhunski laptop i tablet (u isto vreme) za sve korisnike. Sa AMD Ryzen 7 7730U, 16GB RAM-a, brzim SSD-om od 512GB i integrisanom grafičkom karticom, ovaj laptop je idealan i za zahtevne aplikacije.

Ključne karakteristike:
- Procesor: AMD Ryzen 7 7730U
- Ekran: 16" WUXGA
- RAM: 16GB
- SSD: 512GB
- Grafička kartica: Radeon Graphics
Specifikacija:
| Proizvođač | Lenovo ThinkPad |
|---|---|
| Model | 21KK003QYA |
| Naziv | ThinkBook 16 G6 ABP, Ryzen 7 7730U, 16GB DDR4, SSD 512GB PCIe 2242, 16" WUXGA (1920x1200) IPS AG 300n, AMD Radeon, GLAN, WLAN, BT, KybSR BL, SD cr, HDMI, 2x USB 3.2 G1, 2x USB-C 3.2 G2, FPR, Cam FHD+IR, 45Wh, 2W x2 Dolby, Al top, 1.7kg, no OS, 3YW |
| Ekran | 16" |
| Tip procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Model procesora | AMD Ryzen™ 7 7730U (8C / 16T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Notebook serija | 16 G6 ABP |
| Ekran | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Čipset | AMD SoC Platform |
| RAM memorija | 16GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Ugrađena memorija | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Mreža | Wi-Fi wireless; a; x; Bluetooth 5.1; |
| Konektori i dodaci | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x SD card reader |
| Prednja kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Baterija | Integrated 45Wh |
| Težina | 1.7 kg |
| Boja | Arctic Grey |
| Operativni sistem | / |
| Ostalo | Touch Style, Integrated in Power Button |
| Grafička kartica | Integrated AMD Radeon™ Graphics |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 53637 |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| Vrsta | Laptop |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 197532413931 |
| Memorija | 16GB |
| Dijagonala | 16'' |
| Boja | Siva |
| Broj jezgara | 8 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Tip panela | IPS |
| Generacija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Materijal | Plastika i aluminijum |
| Proizvođač čipa | AMD |
| Rezolucija | 1.920 x 1.200 |
| Kapacitet | 512GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
71.999 RSD


Login and Registration Form