Predstavljamo Lenovo ThinkBook 14 G6 IRL (21KG0080YA) laptop - snažan uređaj sa 14" WUXGA ekranom, Intel® 14-cores i7 13700H procesorom, 16GB RAM-om, brzim SSD-om kapaciteta 512GB, Intel® Iris Xe grafikom i Windows 11 Pro operativnim sistemom.
| SKU | 53639 |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| EAN | 197532457270 |
Nema na stanju
Cena:
120.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Lenovo ThinkBook 14 G6 IRL (21KG0080YA) laptop Intel® 14-cores i7 13700H 14" WUXGA 16GB 512GB SSD Intel® Iris Xe Win11 Pro - Vrhunske performanse i kvalitet u tvojim rukama!
Lenovo ThinkBook 14 G6 IRL (21KG0080YA) laptop Intel® 14-cores i7 13700H 14" WUXGA 16GB 512GB SSD Intel® Iris Xe Win11 Pro je vrhunski laptop i tablet (u isto vreme) za sve korisnike. Sa Intel® i7 13700H, 16GB RAM-a, brzim SSD-om od 512GB i integrisanom grafičkom karticom, ovaj laptop je idealan i za zahtevne aplikacije.

Ključne karakteristike:
- Procesor: Intel® 14-cores i7 13700H
- Ekran: 14" WUXGA
- RAM: 16GB
- SSD: 512GB
- Grafička kartica: Intel® Iris Xe
- Operativni sistem: Windows 11 Pro
Specifikacija:
| Proizvođač | Lenovo ThinkPad |
|---|---|
| Model | 21KG0080YA |
| Naziv | ThinkBook 14 G6 IRL, Core i7-13700H, 1x16GB DDR5 5200, SSD 512GB PCIe 2242, 14" WUXGA (1920x1200) IPS AG 300n, Iris Xe, GLAN, WLAN, BT, KybSR BL, SD cr, HDMI, 2x USB 3.2 G1, Thblt 4, USB-C 3.2 G2, FPR, Cam FHD+IR, 60Wh, 2W x2, Alu, 1.38kg, Win 11 Pro, 3YW |
| Ekran | 14" |
| Tip procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | Intel® Core™ i7-13700H, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.4 / 5.0GHz, E-core 1.8 / 3.7GHz, 24MB |
| Notebook serija | 14 G6 IRL |
| Ekran | 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Čipset | Intel® SoC Platform |
| RAM memorija | 16GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Ugrađena memorija | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Mreža | Wi-Fi wireless; a; x; Bluetooth 5.1; |
| Konektori i dodaci | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x SD card reader |
| Prednja kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Baterija | Integrated 60Wh |
| Težina | 1.38 kg |
| Boja | Arctic Grey |
| Operativni sistem | Windows® 11 Pro, Serbian / English |
| Ostalo | Touch Style, Integrated in Power Button |
| Grafička kartica | Integrated Intel® Iris® Xe Graphics Functions as UHD Graphics |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 53639 |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| Vrsta | Laptop |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 197532457270 |
| Memorija | 16GB |
| Dijagonala | 14'' |
| Boja | Siva |
| Broj jezgara | 14 |
| Tip memorije | DDR5 |
| Tip panela | IPS |
| Generacija procesora | Intel Core i7 |
| Materijal | Plastika i aluminijum |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Rezolucija | 1.920 x 1.200 |
| Kapacitet | 512GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
120.999 RSD



Login and Registration Form