Dell Vostro 3520 laptop, sa 15.6-inčnim ekranom od 120Hz, pruža fluidno gaming iskustvo. Snazan i7 procesor, 8GB RAM-a i brzi 512GB SSD čine ga idealnim za produktivnost i zabavu.
| SKU | 54924 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| EAN | 5270324231861 |
Nema na stanju
Cena:
81.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Laptop Dell Vostro 3520 15.6” i7-1255U 8GB 512GB SSD - Tvoj Pobednički Izbor!
Dell Vostro 3520 laptop je tvoj partner u gaming avanturama i produktivnim zadacima. Sa impresivnim 15.6-inčnim ekranom koji nudi brze 120Hz osvežavanje, osećaš svaki trenutak igre kao nikada pre. Ovaj laptop dolazi sa snaznim i7-1255U procesorom, koji omogućava glatko izvršavanje svih tvojih zahtevnih zadataka. Sa 8GB RAM-a, možeš multitasking sa lakoćom, bez usporavanja sistema. A 512GB SSD ti pruža brz pristup podacima i ubrzava učitavanje igara. Sve to zajedno čini Dell Vostro 3520 odličnim izborom za gejming i produktivnost.
Ključne karakteristike:
- Ekran: 15.6"
- Procesor: i7-1255U
- RAM: 8GB
- SSD: 512GB
Specifikacija:
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | WVA |
| Ostalo | Anti-glare, 120Hz |
| Klasa procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | i7-1255U |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 1.7 GHz (4.7 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel Smart cache |
| Ostalo | 10nm Intel 7 |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 2.666MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 16GB |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Grafika | Intel |
| Model grafike | UHD Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | 5 godina 5 benefita* |
| Wi-Fi verzija | IEEE 802.11ac |
| Bluetooth verzija | 5.0 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB 3.2 priključci | 2 (Tip A) Gen1 |
| USB 2.0 priključci | 1 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | SD |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Rezolucija | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.280 x 720, 30fps |
| Model | HD |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Kapacitet baterije | 54Whr |
| Operativni sistem | Ubuntu |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 358.5mm x 235.56mm x 18.99mm |
| Masa | 1.9kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Carbon Black |
| Stanje | Nekorišćeno |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 54924 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Vrsta | Laptop |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5270324231861 |
| Memorija | 8GB |
| Konekcija | 3.5mm, HDMI, MicroSD, USB |
| Boja | Crna |
| Broj jezgara | 10 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Tip panela | WVA |
| Generacija procesora | Intel Core i7 |
| Materijal | Plastika |
| Nosivost | 1.9 |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Kapacitet | 512GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
81.499 RSD



Login and Registration Form