DELL Precision M3480 14 inch FHD 400 nits i7-1360P 16GB 512GB SSD RTX A500 4GB Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport - Vrhunske performanse i kvalitet u tvojim rukama!
DELL Precision M3480 14 inch FHD 400 nits i7-1360P 16GB 512GB SSD RTX A500 4GB Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport je vrhunski laptop za sve korisnike. DELL Precision M3480 je prava zver od laptopa koja će zadovoljiti sve tvoje profesionalne potrebe. Sa impresivnim 14-inčnim FHD ekranom koji ima osvetljenje od 400 nita, slike su neverovatno jasne i živopisne. Srce ovog laptopa je snažni Intel i7-1360P procesor, uparen sa 16GB RAM-a, što ga čini idealnim za zahtevne radne zadatke, poput 3D modeliranja, video montaže ili analize velikih podataka.
Ovaj laptop je pravi radni konj sa svojom RTX A500 grafičkom karticom sa 4GB memorije, koja će omogućiti besprekornu grafiku u svim tvojim projektima. Sa 512GB SSD diska, neće ti faliti prostora, a podaci će ti biti uvek brzo dostupni. Sve ovo je upakovano u premium kućište sa pozadinskim osvetljenjem tastature i senzorom otiska prsta za dodatnu sigurnost. Uz 3-godišnji ProSupport, ne moraš da brineš o mogućim problemima.
Ključne karakteristike:
- 14-inčni FHD ekran sa osvetljenjem od 400 nita
- Intel i7-1360P procesor i 16GB RAM-a za maksimalne performanse
- RTX A500 grafička kartica sa 4GB za besprekornu grafiku
- 3-godišnji ProSupport za bezbrižan rad
Specifikacija:
| Veličina ekrana | 14 inča |
|---|
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
|---|
| Format rezolucije | Full HD |
|---|
| Tip panela | IPS |
|---|
| Ostalo | 100% sRGB, Anti-glare, High-brightness 400-nit |
|---|
| Klasa procesora | Intel Core i7 |
|---|
| Model procesora | i7-1360P |
|---|
| Broj jezgara procesora | 12 |
|---|
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
|---|
| Radni takt procesora | 2.2 GHz (5.0 GHz) |
|---|
| Keš memorija procesora | 18MB Intel Smart cache |
|---|
| Ostalo | 10nm Intel 7 |
|---|
| Memorija (RAM) | 16GB |
|---|
| Tip memorije | DDR5 |
|---|
| Radni takt memorije | 4.800MHz |
|---|
| Broj slotova | 2 |
|---|
| Popunjeni slotovi | 2 |
|---|
| Slobodni slotovi | 0 |
|---|
| Maksimalno podržano | 64GB |
|---|
| SSD | 512GB |
|---|
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
|---|
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
|---|
| Raspoloživi slotovi | 0 |
|---|
| Grafika | nVidia |
|---|
| Model grafike | RTX A500 |
|---|
| Količina grafičke memorije | 4GB |
|---|
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
|---|
| Reklamacioni period | 36 meseci |
|---|
| Reklamacioni period | 36 meseci |
|---|
| Wi-Fi verzija | IEEE 802.11ax |
|---|
| Model | Intel Wireless AX211 |
|---|
| Bluetooth verzija | 5.3 |
|---|
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
|---|
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 4 |
|---|
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
|---|
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 |
|---|
| Ukupno USB priključaka | 2 |
|---|
| USB 3.2 priključci | 2 (Tip A) Gen1 |
|---|
| RJ-45 (LAN) | 1 |
|---|
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
|---|
| Napomena | Podrška za USB 4 standard preko Thunderbolta |
|---|
| TPM | Da |
|---|
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
|---|
| Rezolucija | 2.07 Megapiksela |
|---|
| Snimanje videa | 1.920 x 1.080, 30fps |
|---|
| Model | FHD IR |
|---|
| Zvučnici | 2.0 |
|---|
| Snaga | 2x 2W |
|---|
| Mikrofon | Digital-array microphones |
|---|
| Ostalo | Waves MaxxAudio 12.0 |
|---|
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
|---|
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
|---|
| Tip | Litijum-jonska |
|---|
| Broj ćelija baterije | 3-Cell (54WHr) |
|---|
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
|---|
| Materijal | Aluminijum |
|---|
| Dimenzije | 321.35mm x 212mm x 21.04mm |
|---|
| Masa | 1.39kg |
|---|
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
|---|
| Boja | Siva |
|---|
| AC Adapter (punjač) | 130W (Tip C) |
|---|
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Login and Registration Form