| SKU | 52373 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711387329719 |
ASUS VivoBook 17 X1704VA-AU521 (17.3” FHD, i5-1335U, 16GB, SSD 512GB) - Vrhunske performanse i kvalitet u tvojim rukama!
ASUS VivoBook 17 X1704VA-AU521 (17.3” FHD, i5-1335U, 16GB, SSD 512GB) je vrhunski laptop za sve korisnike. Prefinjen i sofisticiran laptop dizajniran za one koji traže savršenu kombinaciju stila i performansi. Sa impresivnim 17.3-inčnim FHD ekranom, ovaj laptop pruža izuzetno realističnu i živopisnu sliku koja će obradovati svakog korisnika, bilo da je u pitanju rad, učenje ili zabava. U srcu ovog uređaja je moćan Intel i5-1335U procesor koji garantuje brzinu i efikasnost u svakom zadatku. Kombinovan sa 16GB RAM-a, multitasking je lak i brz, bez obzira na broj otvorenih aplikacija. Osim toga, sa SSD kapacitetom od 512GB, korisnici će imati dovoljno prostora za sve svoje podatke, dok će sistem i aplikacije raditi brže i efikasnije. I kao šlag na tortu, laptop dolazi sa najnovijim Windows 11 Home operativnim sistemom koji pruža sve najnovije funkcionalnosti i bezbednosne nadogradnje.

Ključne karakteristike:
- Veliki 17.3-inčni FHD ekran
- Snažan Intel i5-1335U procesor
- 16GB RAM-a za superioran multitasking
- Brz i prostran 512GB SSD
Specifikacija:
| Veličina ekrana | 17.3 inča |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Ostalo | 45% NTSC color gamut, 60Hz, Anti-glare, High-brightness 250-nit |
| Klasa procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | i5-1335U |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 1.3 GHz (4.6 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB |
| Ostalo | 10nm |
| Čipset | Intel 1700 |
| Platforma | Raptor Lake |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Broj slotova | 1 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Integrisano | 8GB |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Wi-Fi verzija | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Ostale osobine | Dual band 1x1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB 3.2 priključci | 1 (Tip C) Gen1, 2 (Tip A) Gen1 |
| USB 2.0 priključci | 1 (Tip A) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| TPM | Da |
| Rezolucija | 720p |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | SonicMaster |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Ostalo | Chiclet |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3-Cell (50WHr) |
| Ostalo | 3S1P |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | GlideX, MyASUS, ScreenXpert |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 399.3mm x 254.3mm x 19.9mm |
| Masa | 2.1kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Plava |
| Opis boje | Quiet Blue |
| AC Adapter (punjač) | 45W |
| Podržane tehnologije | AI Noise Canceling, Battery health charging, Cortana voice support, Fan Profile, Function key lock, Link to MyASUS, Live update, Splendid, System diagnosis, Tru2Life, WiFi SmartConnect |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
| Link proizvođača | LINK |
| SKU | 52373 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Laptop |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711387329719 |
| Memorija | 16GB |
| Konekcija | 3.5mm, Bluetooth, HDMI, USB, Wireless |
| Dijagonala | 17.3'' |
| Boja | Višebojna |
| Broj jezgara | 10 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Tip panela | IPS |
| Generacija procesora | Intel Core i5 |
| Materijal | Plastika |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Kapacitet | 512GB |



Login and Registration Form