| SKU | 51409 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711387222881 |
ASUS Vivobook 15 OLED X1505VA-OLED-L931W (15.6 inča FHD , i9-13900H, 16GB, SSD 1TB, Win11 Home) - Vrhunske performanse i kvalitet u tvojim rukama!
ASUS Vivobook 15 OLED X1505VA-OLED-L931W je vrhunski laptop za sve korisnike. Predstavlja kombinaciju napredne tehnologije i savremenog dizajna. Njegov OLED ekran od 15.6 inča pruža impresivnu sliku sa živopisnim bojama i dubokim crnim tonovima, pružajući korisnicima izuzetno realno vizuelno iskustvo.
Opremljen je najnovijim Intel i9-13900H procesorom, što ga čini izuzetno brzim i efikasnim u svim zadacima. Bilo da je u pitanju rad, igra ili bilo koja druga aktivnost, ovaj laptop je sposoban da se nosi sa svim izazovima.
Kombinacija 16GB RAM-a i velikog 1TB SSD-a garantuje brz rad, veliku skladišnu sposobnost i brzo pokretanje aplikacija. Ovaj laptop takođe dolazi sa predinstaliranim Windows 11 Home operativnim sistemom, nudeći sve najnovije funkcije koje korisnicima pružaju najbolje iskustvo.
Ključne karakteristike:
- Fenomenalan 15.6-inčni OLED ekran
- Ultra-brzi Intel i9-13900H procesor
- 16GB RAM-a za fluidan multitasking
- Veliki 1TB SSD za brz pristup podacima
- Najnoviji Windows 11 Home OS
Specifikacija:
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | OLED |
| Ostalo | 0.2ms odziv, 1.07 biliona boja, 100% DCI-P3 color gamut, 60Hz, 70% less harmful blue light, Glossy, Pantone Validated, SGS Eye Care, TÜV Rheinland-certified, VESA DisplayHDR True Black 600 |
| Klasa procesora | Intel Core i9 |
| Model procesora | i9-13900H |
| Broj jezgara procesora | 14 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 20 |
| Radni takt procesora | 2.6 GHz (5.4 GHz) |
| Keš memorija procesora | 24MB Intel Smart cache |
| Ostalo | 10nm |
| Čipset | Intel 1744 |
| Platforma | Raptor Lake |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Broj slotova | 1 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Integrisano | 8GB |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 1x M.2 2280 PCIe 3.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Wi-Fi verzija | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Ostale osobine | Dual band 1x1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB 3.2 priključci | 1 (Tip C) Gen1, 2 (Tip A) Gen1 |
| USB 2.0 priključci | 1 (Tip A) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| TPM | Da |
| Rezolucija | 720p |
| Snimanje videa | 1.280 x 720 |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | SonicMaster |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Ostalo | Chiclet |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3-Cell (50WHr) |
| Ostalo | 3S1P |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Home |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | GlideX, MyASUS, ScreenXpert |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 356.8mm x 227.6mm x 19.9mm |
| Masa | 1.7kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Indie Black |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
| Link proizvođača | LINK |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
| SKU | 51409 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Laptop |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711387222881 |
| Memorija | 16GB |
| Dijagonala | 15.6'' |
| Boja | Crna |
| Broj jezgara | 14 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Tip panela | OLED |
| Generacija procesora | Intel Core i9 |
| Materijal | Plastika i aluminijum |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Kapacitet | 1TB |



Login and Registration Form