Upoznaj White Shark GCC-2301 WARHEAD RGB kućište – idealno za gamere! Iznenađujući dizajn, LED osvetljenje i odlična funkcionalnost.
| SKU | 52871 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| EAN | 3858894501977 |
Na stanju
Cena:
11.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Kućište White Shark GCC-2301 WARHEAD RGB - Sjaj u svetu igara!
White Shark GCC-2301 WARHEAD RGB kućište je savršen izbor za sve gaming entuzijaste koji žele impresivan izgled i optimalnu funkcionalnost. Ovaj kućište donosi modernu estetiku, ističući se svojim RGB LED osvetljenjem koje možeš prilagoditi prema svojim željama. Sa obzirom na unutrašnji prostor, ovo kućište omogućava jednostavnu ugradnju komponenti, bez obzira na tvoje iskustvo. Prvi deo kućišta je opremljen prozorom od kaljenog stakla koji će ti omogućiti da ponosno prikažeš svoj hardver.
Ključne karakteristike:
- RGB LED osvetljenje sa prilagodljivim efektima.
- Prostran unutrašnji prostor za laku ugradnju komponenti.
- Kaljeno staklo za elegantan izgled i zaštitu.
- Odlično hlađenje uz podršku za više ventilatora.
- Mnoštvo priključaka za periferne uređaje.
- Vrhunski kvalitet izrade i izdržljivost.
Specifikacija:
| Proizvođač | White Shark |
| Tip | Kućište |
| Model | GCC-2301 WARHEAD RGB |
| Format kućišta | Mid Tower |
| Dimenzije | 361 x 210 x 440 mm |
| Težina | 6.2 kg |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 2 |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 3 |
| Prednji panel | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x HD Audio |
| Otvori za ventilatore(prednja strana) | 3 x 140mm (ARGB - uključen) |
| Otvori za ventilatore(gornja strana) | 1 x 120mm |
| Otvori za ventilatore(bočno) | 1 x 120mm (ARGB - uključen) |
| Maksimalna duljina grafičke kartice | 340 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 52871 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 3858894501977 |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
11.499 RSD



Login and Registration Form