Prodaja NZXT H710 (CA-H710B-W1) White - kućište za računar / super cena.
Prazno kućište renomiranog brenda NZXT. Nova linija i dalje sadrži elemente koje su voleli pc-builderi u originalnoj H seriji, uključujući NZXT patentirani sistem za upravljanje kablovima, uklonjive nosače za montiranje ventilatora / hladnjaka i nosače pogona koji se lako koriste, uz nove dodatke poput USB-C konektora na prednjoj ploči podržavajući velike brzine USB 3.1 Gen 2 uređaja, bočnu ploču od kaljenog stakla koja se instalira jednim zavrtnjem i nadograđeni Smart Device V2 na H710i. Čist, moderan dizajn, kultna traka za upravljanje kablovima i neprekinuta bočna ploča od kaljenog stakla predstavljaju vašu novu zadivljujuću gradnju. Koristite intuitivnu aplikaciju NXZT CAM za nadgledanje i kontrolu vaše izrade, biranjem između unapred podešenih ili prilagođenih kontrola za vaše RGB osvetljenje i ventilatora da biste kreirali svoj PC iz snova.
Ključne karakteristike:
- Podržani formati matičnih ploča ATX, microATX, Mini-ITX EATX
- 3 ventilatora prečnika 120 mm se dobijaju uz kućište
- Middle Tower
Specifikacija:
| Proizvođač | NZXT |
| Tip | Kućište |
| Model | CA-H710B-W1 White |
| Format kućišta | Middle Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX, EATX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 2+2 |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 7 |
| Priključci (napred) | 1 x USB 3.1 (1 Tip A, 1 Tip C), 2 x USB 3.0 , 1 x ulaz za slušalice |
| Ležišta za ventilatore (prednja strana) | 2 x 140 mm ili 3 x 120 mm |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1 x 120 mm |
Ležišta za ventilatore (gornja strana)
| 2 x 140 mm ili 3 x 120 mm |
| Ugrađeni ventilatori (prednja strana) | 2 x 140 mm |
Ugrađeni ventilatori (poleđina)
| 1 x 120 mm |
| Maksimalan broj slotova | 7 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 185 mm |
| Maksimalna dužina grafičke kartice | 413 mm |
| Dimenzije | 516mm x 230mm x 494mm |
| Materijal | Čelik, Temperirano staklo |
| Težina | 12.1 kg |
| Boja | Bela |
| Dodatno | Mogućnost montiranja vodenog hlađenja dužine do 224 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Razno
| Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Login and Registration Form