NZXT H1 (CA-H16WR-B1-EU) Black - prazno kućište
| SKU | 32169 |
|---|---|
| Brend | NZXT |
Nema na stanju
Cena:
39.990 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja NZXT H1 kućište za računar / super cena.
Prazno kućište renomiranog brenda NZXT. Format kućište je Mini-ITX, a igrađeno je od čelika i stakla. Dimenzija kućišta su 388 x 187 x 188 mm. Poseduje unapred usmerene kablove i integriasan PSU, AIO, i PCIe Gen3 Riser kabl. Kompaktan vertikalni dizajn sa podrškom za većinu grafičkih u punoj veličini i SSD ležište, Napajanje je integrisano, a protok vazduh se vrši kroz dve komore
Ključne karakteristike:
- Mini-ITX Tower
- Kombinacija čelika i stakla
- 1 Aer P140mm ventilator
Specifikacija:
| Proizvođač | NZXT |
| Tip | Kućište |
| Model | H1 (CA-H16WR-B1-EU) Black |
| Format kućišta | Mini-ITX |
| Dimenzije | 388 x 187 x 188 mm |
| Težina | 6.53 kg |
| Napajanje | NP-S650M |
| Snaga napajanja | 650 W |
| Efikasnost napajanja | 80 Plus Gold |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 2 |
| Priključci (napred) | USB 3.1 (1 Tip A, 1 Tip C), Audio 3.5mm (izlaz + ulaz) |
| Maksimalni broj slotova | 2 |
| Maksimalna dužina grafičke kartice | 305mm |
| Materijal | Čelik, staklo |
| Ventilator | Aer P 140mm |
| Brzina ventilatora | 500 - 1,800 ± 300RPM |
| Protok vazduha ventilatora | 27.27 - 98.17 CFM |
| Buka ventilatora | 21 - 38 dBA |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32169 |
|---|---|
| Brend | NZXT |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Crna |
| Format | SFF Tower (ITX) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
39.990 RSD


Login and Registration Form