Kućište Hyte Y60 Full Black/Glass
Hyte Y60 Full Black, vrhunski dizajn za tvoju savršenu konfiguraciju!
| SKU | 52424 |
|---|---|
| Brend | Hyte |
| EAN | 1220000350090 |
Nema na stanju
Cena:
26.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Hyte Y60 Full Black/Glass - Moderan dizajn za vrhunsku konfiguraciju!
Hyte Y60 Full Black kućište predstavlja pravo remek-delo modernog PC dizajna, spajajući estetiku i funkcionalnost na jedinstven način. Ovo kućište je dizajnirano s idejom da pruži optimalan protok vazduha i efikasno hlađenje, čime se postiže izvanredan performans za sve komponente. Njegova zapanjujuća crna boja i elegantan izgled čine ga savršenim izborom za svakog entuzijastu PC izgradnje. Podržan format matične ploče je EATX, ATX, mATX, ITX.
Ključne karakteristike:
- ATX Tower
- Bočna stranica od kaljenog stakla
Specifikacija:
| Proizvođač | Hyte |
| Tip | Kućište |
| Model | Y60 |
| Format kućišta | Mid-Tower ATX |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Maksimalna duzina grafike | 375mm |
| Podrzani AIO radiatori | 120/240/360mm |
| Maksimalna visina CPU hladnjaka | 160mm |
| Mesta za diskove | 2x 3.5" HDD or 4x 2.5" SSD |
| PCI otvori | 3 + 7 half-height |
| USB 3.0 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Filteri prasine | na dnu, bocna strana, na vrhu |
| Dimenzije | 456mm x 285mm x 462mm |
| Materijal | Čelik, ABS plastika, Kaljeno staklo |
| Težina | 9.6kg |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 52424 |
|---|---|
| Brend | Hyte |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 1220000350090 |
| Boja | Crna |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Materijal | Čelik, Plastika, Staklo |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
26.999 RSD


Login and Registration Form