| SKU | 55283 |
|---|---|
| Brend | Fractal Design |
| EAN | 7340172703815 |
Kućište Fractal Design Meshify 2 Compact Lite FD-C-MEL2C-03 - Optimizovana ventilacija uz besprekorni dizajn!
Fractal Design Meshify 2 Compact Lite nudi izuzetnu kombinaciju stila i funkcionalnosti. Izrađeno za ljubitelje gaminga koji cene ne samo estetiku nego i efikasnost, ovo kućište je dizajnirano da podrži visoke performanse bez kompromisa u protoku vazduha. Njegova fronta je unikatno dizajnirana sa asimetričnim uzorkom koji ne samo da izgleda impresivno, već i povećava protok vazduha, čineći ga savršenim za zahtevne komponente koje generišu toplotu. Opremljeno sa dosta prostora za hardverske komponente, kućište omogućava lako sastavljanje i nadogradnju sistema. Njegova struktura omogućava laku instalaciju više diskova i ventilacionih sistema bez gužvanja kablova, što doprinosi čistom i organizovanom izgledu. Prozirni bočni panel od kaljenog stakla nudi izvanredan pogled na unutrašnjost i savršeno ističe RGB komponente, ako ih imate.
Ključne karakteristike:
- Optimizovana ventilacija: Asimetrični prednji panel za maksimalan protok vazduha
- Prozirni bočni panel: Kaljeno staklo koje pruža vizuelni prikaz unutrašnjih komponenti
- Modularni dizajn: Fleksibilnost u konfiguraciji komponenti i kablova
Specifikacija:
| Proizvođač | Fractal Design |
|---|---|
| Tip | Kućište |
| Model | FD-C-MEL2C-03 |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX / mATX / Mini-ITX |
| Podrzano napajanje | ATX max.180 mm (sa HDD rack i prednjim ventom) |
| Univerzalne montaze 3.5"/2.5" | 2 |
| 2.5" mesta za diskove | 2 included, 4 positions total |
| PCI/PCIE otvori za prosirenje | 7 |
| Prednji interfejs | 2 x USB 3.0, Audio I/O, Power button, Reset button USB type-C ready (kabl se dodatno kupuje) |
| Ukupno mesta za ventilatore | 7 x 120 ili 4 x 140 mm i 2 x 120 mm |
| Napred | 3 x 120 ili 2 x 140 mm, 2 x Aspect 14 |
| Na vrhu | 2 x 120/140 mm |
| Na dnu | 1 x 120 mm (obavezno skidanje HDD racka) |
| Podrzani AIO hladnjak na vrhu | do 240 mm (DRAM do 40 mm visine) |
| Podrzani AIO hladnjak pozadi | 120mm |
| Podrzani AIO hladnjak na dnu | 120 mm (obavezno skidanje HDD racka) |
| Dimenzije | 424 x 210 x 475 mm |
| Masa | 8.1 kg |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Link proizvođača | Link proizvođača |
| SKU | 55283 |
|---|---|
| Brend | Fractal Design |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 7340172703815 |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Crna |



Login and Registration Form