Cooler Master MasterBox NR200P MAX kućište (NR200P-MCNN85-SL0)- sjajno kućište premium kvaliteta!
| SKU | 33485 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| EAN | 4719512123430 |
Nema na stanju
Cena:
54.990 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master MasterBox NR200P MAX kućište (NR200P-MCNN85-SL0) - sjajno kućište premium kvaliteta!
Prazno kućište renomiranog brenda Cooler Master. Format kućišta je mini-ITX, a konstrukcija je izrađena od čelika, stakla i plastike. Podržan format matične ploče je Mini-ITX. Poseduje ugrađene ventilatore 2x140mm sa gornje strane.
Ključne karakteristike:
- Mini-ITX
- Izrađen od čelika,stakla,i plastike
- Ugrađeni ventilatori sa gornje strane
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Kućište |
| Model | Cooler Master MasterBox NR200P MAX kućište (NR200P-MCNN85-SL0) |
| Format kućišta | Mini-ITX |
| Podržani formati matičnih ploča | Mini-ITX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 2 |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 1, 1 (pretvaranje 2.5”/3.5” Combo Bay) |
| Priključci (napred) | 2x USB 3.2 Gen 1, 1x Audio/Mic |
| Ugrađeni ventilatori | 2x140mm (gornja) |
| Ležišta za ventilatore (prednja) | / |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1x140mm |
| Ležišta za ventilatore (gornja strana) | 2x 120mm ili 2x 140mm |
| Ležišta za ventilatore (donja strana) | 1x120mm, 2x120mm |
| Maksimalni broj slotova | 3 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 160mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 336mm |
| Dimenzije | 376mm x 292mm x 185mm |
| Materijal | Čelik, Plastika, Staklo |
| Boja | Crna, Siva |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33485 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512123430 |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Crna |
| Format | SFF Tower (ITX) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
54.990 RSD



Login and Registration Form