Cooler Master MasterBox MB500 ARGB (MCB-B500D-KGNN-S01) - kućište za računar
| SKU | 32360 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| EAN | 4719512095164 |
Nema na stanju
Cena:
13.990 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master MasterBox MB500 ARGB (MCB-B500D-KGNN-S01) - sjajno kućište premium kvaliteta!
Prazno kućište renomiranog brenda Cooler Master. Format kućišta je Midi Tower, a konstrukcija je izrađena od čelika, plastike i stakla. Podržani formati matičnih ploča su ATX, microATX, Mini-ITX. Poseduje ugrađene ventilatore 2 x 120mm ARGB sa prednje strane i 1 x 120mm ARGB na poleđini.

Ključne karakteristike:
- Midi format
- Izrađen od čelika, plastike i stakla
- 2 ugrađena RGB prednja ventilatora i jedan RGB na poleđini
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Kućište |
| Model | MasterBox MB500 ARGB (MCB-B500D-KGNN-S01) |
| Format kućišta | Midi Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 2 (pretvaranje 2.5”/3.5” Combo Bay) |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 2 (Max 4) |
| Priključci (napred) | 2 x USB 3.2 Tip A, 2 x 3.5 mm (izlaz + ulaz), ARGB kontroler |
| Ugrađeni ventilatori | 2 x 120mm ARGB (napred), 1 x 120mm ARGB (pozadi) |
| Ležišta za ventilatore (prednja) | 2x140mm ili 3x120mm |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1 x 120mm |
| Ležišta za ventilatore (gornja strana) | 2 x120mm |
| Maksimalni broj slotova | 7 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 160 mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 400 mm |
| Težina | 6.35 Kg |
| Dimenzije | 494mm x 475mm x 211mm |
| Materijal | Čelik, Plastika, Staklo |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32360 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512095164 |
| Osvetljenje | ARGB |
| Boja | Crna |
| Format | Midi Tower (ATX) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
13.990 RSD


Login and Registration Form