Cooler Master MasterBox K501L RGB (MCB-K501L-KGNN-SR1) - kućište
| SKU | 32224 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| EAN | 4719512094600 |
Nema na stanju
Cena:
9.899 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master MasterBox K501L RGB (MCB-K501L-KGNN-SR1) - sjajno kućište premium kvaliteta!
Prazno kućište renomiranog brenda Cooler Master. Format kućišta je Midi Tower, a konstrukcija je izrađena od čelika,plastike i stakla. Podržani formati matičnih ploča su ATX, E-ATX, microATX, Mini-ITX,SSI CEB. Poseduje ugrađene ventilatore - na poleđini dimenizja 1 x 120mm i prednjoj 1 x 120mm RGB.

Ključne karakteristike:
- Midi format
- Izrađen od čelika,plastike i stakla
- 2 ugrađena ventilatora, prednji RGB
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Kućište |
| Model | MasterBox K501L RGB (MCB-K501L-KGNN-SR1) |
| Format kućišta | Midi Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, E-ATX, microATX, Mini-ITX, SSI CEB |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 2 (pretvaranje 2.5”/3.5” Combo Bay) |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 4 (2+2 combo) |
| Priključci (napred) | 1 x USB 3.0 tip A, 1 x USB 2.0, 2 x 3.5mm |
| Ugrađeni ventilatori | 1 x 120 mm (poleđina), 1 x 120 mm crveni LED (napred) |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 165 mm |
| Maksimalna dužina grafičke kartice | 410 mm |
| Ležišta za ventilatore (prednja) | 2 x 140mm, 3 x 120mm |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1 x 120 mm |
| Ležišta za ventilatore (gornja) | 2 x 140mm, 3 x 120mm |
| Maksimalni broj slotova | 7 |
| Težina | 6.3 Kg |
| Dimenzije | 496mm x 469mm x 217mm |
| Materijal | Čelik, Plastika, Staklo |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32224 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512094600 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Materijal | Čelik |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
9.899 RSD



Login and Registration Form