Thermaltake H200 RGB Belo kućište premium kvaliteta.
| SKU | 37855 |
|---|---|
| Brend | Thermaltake |
| EAN | 4713227521536 |
Nema na stanju
MP cena :
10.499 RSD
9.899 RSD
UŠTEDA 600 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Thermaltake H200 RGB Belo - sjajno kućište premium kvaliteta!
Prazno kućište renomiranog brenda Thermaltake. Format kućišta je Midi Case, a konstrukcija je izrađena od aluminijuma, stakla i plastike. Podržan format matične ploče je microATX, Mini-ITX,ATX
Ključne karakteristike:
- Midi Tower
- microATX, Mini-ITX,ATX podržani formati matičnih ploča
Specifikacija:
| Proizvođač | Thermaltake |
| Tip | Kućište |
| Model | Thermaltake H200 RGB Belo |
| Format kućišta | Midi Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | microATX , Mini-ITX,ATX |
| Podrška za radijator vodenog hlađenja | Napred: 1 x 240mm , 1 x 280mm Gore: 1 x 240mm |
| Portovi I/0 | 2x USB 3.0 1x HD Audio 1x RGB dugme |
| Podrška za ventilatore | Napred: 3 x 120mm , 2 x 140mm Gore: 2 x 120mm , 2x 140mm Nazad: 1 x 120mm , 1 x 140mm |
| Maks. dimenzije ploče | 17 x 17 cm (Mini ITX) 24.3 x 24.3 cm (Micro ATX) 30.5 x 24.3 cm (ATX) |
| Slotovi za proširenje | Ukupno slotova: 7 2 x 2.5" (HDD Bracket) 3 x 3.5" ili 2.5" (HDD Tray) |
| Dimenzije | 454 x 210 x 416mm |
| Materijal | SPCC |
| Boja | Bela |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37855 |
|---|---|
| Brend | Thermaltake |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4713227521536 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Bela |
| Format | Midi Tower (ATX) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
10.499 RSD
9.899 RSD
UŠTEDA 600 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form