Konzola Nintendo Switch OLED Model Neon Red and Blue + Mario Kart 8 Deluxe + 3 meseca Nintendo Online
| SKU | 52780 |
|---|---|
| Brend | Nintendo |
| EAN | 5949106280648 |
Nintendo Switch OLED Model Neon Red and Blue + Red Dead Redemption
U pakovanju dobijaš:
- Glavna jedinica konzole
- Priključna stanica
- Igra Mario Kart 8 Deluxe
- 3 meseca Nintendo online
- Levi / desni Joy-Con kontroleri
- Narukvice za ručne zglobove
- Joy-Con grip
- Adapter za naizmeničnu struju
- HDMI kabl
Nintendo Switch OLED Model konzola donosi novinu - OLED ekran veličine 7 inča, koji je veći i moćniji u u odnosu na prošle 6.2 i 5.5-inčne LCD ekrane. Ovaj ekran je dizajniran da pruža dublju crnu boju i živopisnije ostale boje, jer se svaki piksel kontroliše pojedinačno. Switch OLED model ima širok podesivi nosač sa zadnje strane konzole, omogućavajući više uglova gledanja. Podesi postolje kako bi pronašao optimalan ugao gledanja - ovo je savršeno za brze igre za više igrača sa tvojim prijateljema. Tu je i ugrađeni Ethernet port ako ne želiš da koristiš žični internet za najbolju moguću konekciju u TV režimu. Dolazi sa 64 GB ugrađene memorije za preuzimanje digitalnih igara (za razliku od prethodnih modela koji imaju 32 GB). Uživaj u poboljšanom zvuku iz ugrađene zvučnike u konzolu.

HD Rumble te uključuje u igru sa fizičkim povratnim informacijama, dok IR kamera za kretanje otvara nova iskustva.
Poveži do osam Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite konzola zajedno kako bi igrao igre za više igrača bilo gde. Udruži se ili suoči se sa drugima na mreži u kompatibilnim igrama, uz članstvo u Nintendo Switch Online zajednici. Pristupi pogodnostima svog članstva direktno iz HOME menija konzole. Preuzmi najnovija ažuriranja igara, najava i još mnogo toga pomoću ovog najnovijeg feed-a vesti.
Jednostavno pravi i sačuvaj snimke sa ekrana pomoću tastera za snimanje, zatim pogledaj, dodaj tekst i deli sadržaj na društvenim mrežama iz svog albuma.
Specifikacija:
| Proizvođač | Nintendo |
| Tip | Konzola |
| Model | Switch OLED Model |
| Veličina memorije | 64GB |
| Procesor/Grafička | NVIDIA Custom Tegra |
| Podržane rezolucije | 1080p HDMI TV / 720p tabletop i handheld režim |
| Mreža | Wi-Fi (IEEE 802.11 a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.1 |
| Konekcija | 3.5 mm 4-pole stereo (CTIA standard), USB Type-C |
| Baterija | Li-Ion baterija 4310 mAh, autonomija do 9h u zavisnosti od režima. Punjenje ~3h |
| Ekran | Multi-touch capacitive screen 7`` OLED rezolucije 1280x720. |
| Dimenzije | 101.6 x 241.3 x 13.97 mm |
| Masa | 322 g |
| Boja | Neonska Crvena i Plava |
| Igre za Nintendo SWITCH Lite konzolu | Pogledajte ponudu igara za SVIČ |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 52780 |
|---|---|
| Brend | Nintendo |
| Izdanje | Switch OLED |
| Vrsta | Standardna + ručna konzola |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5949106280648 |
| Platforma | SWITCH |
| Dijagonala | 7'' |
| Boja | Crveno/Plava |
| Kapacitet | 64GB |



Login and Registration Form