Optimizuj gejming na ASUS ROG Phone 7 s AeroActive Cooler 7 za beskompromisno hlađenje i pobedničko iskustvo. Hladnoća je ključ!
| SKU | 50917 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711387048450 |
Nema na stanju
Cena:
12.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Hlađenje za sigurnu pobedu - ASUS ROG Phone 7 AeroActive Cooler 7.
Sigurno želiš da tvoj ASUS ROG Phone 7 ostane hladan i uživaš u najboljem gejming iskustvu? AeroActive Cooler 7 je savršeni saveznik za tebe! Ovaj inovativni dodatak će efikasno rashladiti tvoj uređaj, omogućujući ti da igraš bez usporavanja ili pregrevanja. Sa izvanrednom funkcionalnošću i jednostavnom montažom, Cooler 7 će pomoći tvom ROG telefonu da održi optimalne performanse, čineći ga nepobedivim partnerom za sve tvoje gejming avanture. Stekni prednost od najboljeg što ASUS ima da ponudi i osvoji svet igara uz AeroActive Cooler 7!
Ključne karakteristike:
- 4 dodatna dugmeta
- Integrisan sub-woofer
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Hladnjak za telefon |
| Model | AeroActive Cooler 7 |
| Boja | Crno-Bela |
| Kompatibilnost | ROG Phone 7 i ROG Phone 7 Ultimate |
| Tip hlađenja | Termoelektrično |
| Integrisani zvučnik | Sub-woofer (13 x 38mm, 4cc zapremina rezonante kutije) |
| Dodatne karakteristike | 4 dodatna fizička tastera, oslonac za horizontalno postavljanje |
| Dimenzije Hladnjaka | 102.5 x 98.7 x 45.9mm |
| Težina | 129.5g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 50917 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Hladnjak |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711387048450 |
| Boja | Višebojna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
12.499 RSD



Login and Registration Form