NZXT Kraken Z53 (RL-KRZ53-01) - vodeno hlađenje
| SKU | 31139 |
|---|---|
| Brend | NZXT |
| EAN | 5060301696468 |
Nema na stanju
Cena:
31.990 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja NZXT Kraken Z53 (RL-KRZ53-01) - vodeno hlađenje / super cena.
Vodeno hlađenje renomiranog brenda NZXT za centralne procesore (CPU). Dimenzije pumpe vodenog hlađenja su 79 x 79 x 52.4 mm. Ležište je FDB - Fluid Dynamic Bearing, a protok vazduha 18.28cfm - 73.11cfm.

Ključne karakteristike:
- Procesorsko ležište : Intel Socket LGA 1200, 1151, 1150, 1155, 1156, 1366, 2011, 2011-3, 2066, Intel Core i9 / Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron, AMD Socket AM4, sTRX4*, TR4* (*Threadripper bracket not included), AMD Ryzen 9 / Ryzen 7 / Ryzen 5 / Ryzen 3 / Threadripper
- Vodeno hlađenje za CPU
- Ležište FDB - Fluid Dynamic Bearing
- Garancija 72 meseca
Specifikacija:
| Proizvođač | NZXT |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Model | NZXT Kraken X63 (RL-KRX63-01) |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel Socket LGA 1200, 1151, 1150, 1155, 1156, 1366, 2011, 2011-3, 2066, Intel Core i9 / Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron, AMD Socket AM4, sTRX4*, TR4* (*Threadripper bracket not included), AMD Ryzen 9 / Ryzen 7 / Ryzen 5 / Ryzen 3 / Threadripper |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Pumpa (dimenzije) | 79mm x 79mm x 52.4mm |
| Radijator (dimenzije) | 275mm x 123mm x 30mm |
| Radijator (materijal) | Aluminijum |
| Ventilatori | 2 |
| Ventilatori (dimenzije) | 120mm x 120mm x 26mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 500rpm - 2.000rpm + 300rpm |
| Ventilatori (protok vazduha) | 18.28cfm - 73.11cfm |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 0.18mmH2O - 2.93mmH2O |
| Ventilatori (ležište) | FDB - Fluid Dynamic Bearing |
| Ventilatori (nivo buke) | 21dBA - 38dBA |
| Boja | Crna |
| Garancija | 72 meseca |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 31139 |
|---|---|
| Brend | NZXT |
| Vrsta | Za procesor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5060301696468 |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
31.990 RSD


Login and Registration Form