Cooler Master MasterLiquid ML360 ILLUSION RGB (MLX-D36M-A18P2-R1) - vodeno hlađenje
| SKU | 33672 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Datum Izlaska | 14.02.2022 |
| EAN | 4719512110355 |
Nema na stanju
Cena:
21.490 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler MasterLiquid ML360 ILLUSION RGB (MLX-D36M-A18P2-R1) - hladnjak / vodeno hlađenje premium kvaliteta.
Cooler Master MasterLiquid ML360 ILLUSION RGB (MLX-D36M-A18P2-R1) hladnjak - vodeno hlađenje. Poseduje 3x 120mm x 120mm x 25mm RGB ventilator.
Ključne karakteristike:
- Procesorsko ležište : AMD® AM2, AMD® AM2+, AMD® AM3, AMD® AM3+, AMD® AM4, AMD® FM1, AMD® FM2, AMD® FM2+, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Intel® 1200, Intel® 2011, Intel® 2011-v3, Intel® 2066
- RGB osvetljenje
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Model | MasterLiquid ML360 ILLUSION RGB (MLX-D36M-A18P2-R1) |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM2, AMD® AM2+, AMD® AM3, AMD® AM3+, AMD® AM4, AMD® FM1, AMD® FM2, AMD® FM2+, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Intel® 1200, Intel® 2011, Intel® 2011-v3, Intel® 2066 |
| Ventilatori | 3 |
| Ventilatori (dimenzije) | 120mm x 120mm x 25mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 650rpm - 1.800rpm ± 10% |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 1.6mmH2O ±10% |
| Ventilatori (nivo buke) | 6dB(A) ~ 30dB(A) |
| Pumpa (dimenzije) | 81.4mm x 76mm x 57.8mm |
| Pumpa (nivo buke) | <10dBA |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 394mm x 119.6mm x 27.2mm |
| Materijal | Aluminijum |
| Osvetljenje | ARGB |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33672 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Za procesor |
| Datum Izlaska | 14.02.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512110355 |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminijum, Bakar, Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
21.490 RSD



Login and Registration Form