Cooler Master A30 PWM (RH-A30-25PK-R1) - procesorski hladnjak
| SKU | 33678 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Datum Izlaska | 14.02.2022 |
| EAN | 4719512075173 |
Nema na stanju
Cena:
990 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master A30 PWM (RH-A30-25PK-R1) - hladnjak premium kvaliteta.
Cooler Master A30 PWM (RH-A30-25PK-R1) hladnjak . Poseduje 80mm x 80mm x 25mm ventilator.

Ključne karakteristike:
- Procesorsko ležište : AMD® AM2, AMD® AM2+, AMD® AM3, AMD® AM3+, AMD® AM4, AMD® FM1, AMD® FM2, AMD® FM2+
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Hladnjak |
| Model | A30 PWM (RH-A30-25PK-R1) |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM2, AMD® AM2+, AMD® AM3, AMD® AM3+, AMD® AM4, AMD® FM1, AMD® FM2, AMD® FM2+ |
| Tip | Aktivan |
| Ventilatori | 1 |
| Ventilatori (dimenzije) | 80mm x 80mm x 25mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 2.500rpm ± 10% |
| Ventilatori (protok vazduha) | 30cfm |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 2.17mmH2O ± 10% |
| Ventilatori (nivo buke) | 28dBA |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 80mm x 80mm x 48mm |
| Materijal | Aluminijum |
| Osvetljenje | / |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33678 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Za procesor |
| Datum Izlaska | 14.02.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512075173 |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
990 RSD


Login and Registration Form